Zasada przyjemności serial zwiastun online canal plus
2:03
Zasada przyjemności (źródło: Canal Plus; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Zasada przyjemności – zwiastun nowego polskiego serialu od Canal Plus

Napisać o Zasadzie przyjemności, że jest polskim serialem to trochę za wiele, a właściwie za mało. Nowe widowisko stacji Canal+ to kolejny serial po świetnych Nielegalnych, w którym akcja będzie przeskakiwała z państwa do państwa.

Na ekranie zobaczymy przede wszystkim aktorów z naszego kraju, ale również z Czech i Ukrainy. Obok Roberta Gonery, Małgorzaty Buczkowskiej czy Mirosława Baki pojawi się znany z Krucjaty Bourne’a oraz drugiego Blade’a Karel Roden. Pole do popisu będzie miał również ukraiński gwiazdor Sergey Strelnikow. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Dariusz Jabłoński (Wino truskawkowe, Gry wojenne, Fotoamator).

Jakkolwiek różnica między Zasadą przyjemności a Nielegalnymi jest znacząca.

Tam mieliśmy do czynienia z thrillerem szpiegowskim, a tutaj z thrillerem kryminalnym pełną gębą. Jest to opowieść o śledztwie w sprawie trzech morderstw, za które może odpowiadać ten sam sprawca. Nietypowe w nim jest to, że pierwsze zwłoki odnaleziono na łódce w Odessie, kolejne w bagażniku samochodu w Warszawie, a trzecie w praskim teatrze.

Szykuje nam się świetny kąsek dla fanów zagadek kryminalnych w odcinkach. Pierwszy z nich obejrzycie 9 czerwca o 21:00 na Canal+. Każdy kolejny będzie pojawiał się co tydzień w niedzielę. Serial będzie można obejrzeć również online w serwisie Player.pl w pakiecie Canal+VOD. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć za darmo w odkodowanym paśmie.

Serial Zasada przyjemności w serwisie Player.pl >>

Poprzednie zwiastuny serialu Zasada przyjemności

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Sprawa idealna sezon 3 hbo go serial recenzja
7/10

Sprawa idealna – sezon 3 – recenzja serialu prawniczego

what/if serial netflix recenzja
4/10

What/If – sezon 1 – recenzja serialu Netflixa