Zasada przyjemności serial zwiastun online canal plus
2:03
Zasada przyjemności (źródło: Canal Plus; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Zasada przyjemności – zwiastun nowego polskiego serialu od Canal Plus

Napisać o Zasadzie przyjemności, że jest polskim serialem to trochę za wiele, a właściwie za mało. Nowe widowisko stacji Canal+ to kolejny serial po świetnych Nielegalnych, w którym akcja będzie przeskakiwała z państwa do państwa.

Na ekranie zobaczymy przede wszystkim aktorów z naszego kraju, ale również z Czech i Ukrainy. Obok Roberta Gonery, Małgorzaty Buczkowskiej czy Mirosława Baki pojawi się znany z Krucjaty Bourne’a oraz drugiego Blade’a Karel Roden. Pole do popisu będzie miał również ukraiński gwiazdor Sergey Strelnikow. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Dariusz Jabłoński (Wino truskawkowe, Gry wojenne, Fotoamator).

Jakkolwiek różnica między Zasadą przyjemności a Nielegalnymi jest znacząca.

Tam mieliśmy do czynienia z thrillerem szpiegowskim, a tutaj z thrillerem kryminalnym pełną gębą. Jest to opowieść o śledztwie w sprawie trzech morderstw, za które może odpowiadać ten sam sprawca. Nietypowe w nim jest to, że pierwsze zwłoki odnaleziono na łódce w Odessie, kolejne w bagażniku samochodu w Warszawie, a trzecie w praskim teatrze.

Szykuje nam się świetny kąsek dla fanów zagadek kryminalnych w odcinkach. Pierwszy z nich obejrzycie 9 czerwca o 21:00 na Canal+. Każdy kolejny będzie pojawiał się co tydzień w niedzielę. Serial będzie można obejrzeć również online w serwisie Player.pl w pakiecie Canal+VOD. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć za darmo w odkodowanym paśmie.

Serial Zasada przyjemności w serwisie Player.pl >>

Poprzednie zwiastuny serialu Zasada przyjemności

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Sprawa idealna sezon 3 hbo go serial recenzja
7/10

Sprawa idealna – sezon 3 – recenzja serialu prawniczego

what/if serial netflix recenzja
4/10

What/If – sezon 1 – recenzja serialu Netflixa