Zazie Beetz Instagram Domino Deadpool 2
Zazie Beetz / Instagram
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE SZOKSZOK LOLLOL OkropneOkropne

Zazie Beetz jest cholernie seksowna jako Domino w Deadpool 2

Zazie Beetz i Ryan Reynolds szaleją na Instagramie. Zapowiada się na to, że w Deadpoolu 2 aktorzy będą niekomfortowo blisko siebie, a atmosfera będzie gorąca. Tak gorąca, jak aktorka wcielająca się w Domino. Promocyjne fotografie robią furorę w sieci.

Dobrze, żeby nie przedłużać. Podziwiajcie sami.

Zazie Beetz i Ryan Reynolds
Zazie Beetz w filmie Deadpool 2 | Materiał prasowy, Fox

Zazie Beetz mogliście poznać m.in. z roli w świetnym serialu Atlanta oraz nieco słabszym Easy. W Deadpoolu 2 wciela się w śmiercionośną mutantkę ze zdolnościami telekinetycznymi.

Film w reżyserii Davida Leitcha (John Wick, Atomic Blonde) traf do kin 1 czerwca. W rolę Deadpoola znów wcieli się Ryan Reynolds, a poza śliczną i utalentowaną Zazie, partnerować mu będzie Josh Brolin jako Than… Tfu, Cable – oczywiście.

Nie-mogę-się-doczekać!

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Reddit 2017 wartość

Reddit jest wart 1.8 mld dolarów$$$

Spotify vs Apple Music

Apple Music nie dogoni już Spotify? Szwedzi mają 60 mln abonentów!