Zombie express 2: Półwysep vod premiera cda premium film
"Zombie express 2: Półwysep" już na CDA Premium
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Premiera dnia: “Zombie express 2: Półwysep” w serwisie CDA Premium

Przed Wami premiera zakrapiana krwią nieumarłych. Na CDA Premium możecie już oglądać “Zombie express 2: Półwysep” – kontynuację hitowego horroru “Zombie express”.

“Zombie express 2: Półwysep” to długo wyczekiwana produkcja, której akcja rozgrywa się w tym samym świecie, co “Zombie express”. Pierwszą część filmu możecie obejrzeć w serwisie Netflix (tutaj). Ponadto powstał film animowany “Stacja Seul”, który jest prequelem “Zombie expressu”. W Polsce długo czekaliśmy na premierę VOD, ale kontynuacja właśnie wylądowała w serwisie CDA Premium.

Większość akcji rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Grupa śmiałków udaje się do odciętej od świata Korei Południowej, gdzie rozpanoszyły się zombie. Mają odszukać samochód, który jest załadowany gotówką. Na miejscu szybko okazuje się, że nieumarli nie są jedynym problemem, gdyż ludzie, którzy zostali i przeżyli w Korei, są nie mniejszym zagrożeniem.

⚡ PRZECZYTAJ: “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” jako serial na Player.pl

Koreański horror okazał się hitem komercyjnym, chociaż mocno podzielił widzów

To jeden z tych filmów, który pokazał w zeszłym roku, że pomimo strachu przed koronawirusem, wciąż można zarabiać w kinach. Można powiedzieć, że premiera na dużych ekranach była niespodzianką. Pomimo pandemii produkcja wyprodukowana za około 16 milionów dolarów, przyniosła do kas biletowych na świecie 42 miliony – podaje serwis Box Office Mojo. Do tego doszły przychody generowane ze sprzedaży i wypożyczania oraz licencjonowanie produkcji w serwisach VOD.

Plakat filmu "Zombie express 2: Półwysep"
Plakat filmu “Zombie express 2: Półwysep”

Jednak “Zombie express 2: Półwysep” nieszczególnie przypadł do gustu krytykom. Film na Rotten Tomatoes ma 116 opinii i tylko 53% z nich są pozytywne. Średnia nota widowiska to 5,9/10. Na Mediakrytyku horror o nieumarłych oceniono jeszcze gorzej – koreańska opowieść o walce z nieumarłymi ma tam ocenę 4,4/10. Z kolei widzowie na IMDB wystawili filmowi 5,5, a Polacy na Filmwebie 4,9/10.

Oglądaj film “Zombie express 2: Półwysep” w serwisie CDA Premium ▶

Mieszkacie za granicą, a chcielibyście uzyskać dostęp do serwisów dostępnych w Polsce? Potrzebujecie usługę VPN, która zmienia wirtualną geolokalizację. Polecamy NordVPN, z którego skorzystacie już za 3,15 euro miesięcznie. Pozwala na oglądanie serwisów ze wszystkich stron świata. Daje dostęp do Netflixa, Player.pl, HBO GO, CDA Premium, Disney Plus i wielu innych serwisów VOD. Z NordVPN możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. Usługa działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

godzilla vs. kong premiera zwiastun film hbo max

“Godzilla vs. Kong” – premiera filmu w marcu na HBO Max i w kinach

Harry Potter HBO Max

“Harry Potter” ma wrócić jako serial w serwisie HBO Max