ad astra zwiastun filmu film brad pitt
Ad Astra (źródło: 20th Century Fox; edycja: Popkulturyści)
in

Zwiastun Ad Astra wysyła w kosmos Brada Pitta

Ad Astra, czyli fantastycznonaukowy dramat z doborową obsadą i zapewne towar oscarowy, dostał właśnie świeży zwiastun.

W Ad Astra astronauta Roy McBride (Brad Pitt) podróżuje w odległe zakątki kosmosu, aby odnaleźć swojego zaginionego ojca i odkryć sekret, który może zagrażać naszej planecie. Podczas podróży odkryje tajemnice, które rzucą wyzwanie naturze ludzkiej egzystencji i naszemu miejscu w kosmosie.

Za widowiskiem stoi James Gray, który zasłynął reżyserią uhonorowanej Małej Odessy, czyli jego drugiego filmu. Później nakręcił między innymi Królów nocy oraz Zaginione miasto Z. Kręcił również serial The Red Road. Ad Astra to w jego karierze pierwsze takie dzieło. Nie tylko pod względem skali (50-milionowy budżet), ale też gatunku, który był mu do tej pory obcy. Jakkolwiek widać, że w przypadku produkcji, którą napisał z Ethanem Grossem (Kleptomanka), nie miał zamiaru rezygnować z dramatyzmu i psychologii bohaterów – to dosadnie sugeruje zwiastun.

Film zawita do kin 20 września 2019 roku. Bodaj po Grawitacji, a może jeszcze wcześniej ten okres stał się klasycznym terminem dla kosmicznych dramatów z szansami na Oscary. W tym przypadku ugruntować to mogą wielkie talenty, bo w filmie poza Bradem Pittem zobaczymy Tommy’ego Lee Jonesa, Liv Tyler oraz Donalda Sutherlanda. Pierwszy zwiastun Ad Astra możecie obejrzeć poniżej.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

top gun maverick tom cruise zwiastun film

Porywający zwiastun Top Gun: Maverick z Tomem Cruisem

koty cats 2019 film zwiastun musical

Koty wędrują z desek teatru na ekrany kin. Niektórzy nie są zadowoleni z pierwszego zwiastuna