zwiastun Aladyn trailer
Aladyn (źródło: Disney)
in

Pełen zwiastun Aladyna robi to dobrze!

Disney pokazał podczas programu śniadaniowego Good Morning America na ABC pierwszy pełny zwiastun Aladyna. Filmu aktorskiego, na nowo opowiadającego historię, którą zaprezentowano między innymi w hitowej animacji z 1992 roku.

Opowieść o Aladynie żywo czerpie z Księgi tysiąca i jednej nocy. Jest to historia o ubogim mężczyźnie, który z pomocą cudownego Dżina z lampy, wbrew konwenansom stara się o miłość księżniczki Dżasminy. Ma jednak potężnego przeciwnika w osobie podłego Dżafara.

W tytułowego bohatera wcielił się Mena Massoud, a księżniczkę Dżasminę sportretowała Naomi Scott. Dżina zagrał Will Smith, a Marwan Kenzari to filmowy Dżafar. Widowisko wyreżyserował Guy Ritchie, który napisał do niego scenariusz wraz z Johnem Augustem.

Zwiastun Aladyna pokazuje, że to, co widzieliśmy w zajawce, kompletnie nie oddaje tego, co zobaczymy w kinie. Dopiero teraz Disney objawił nam magię nadchodzącego widowiska. Kolorowego, napakowanego emocjami, niesamowitymi widokami, akcją, humorem i muzyką, która odegra sporą rolę w opowieści. Zmiennokształtny Dżin w wykonaniu Willa Smitha był poprzednio mocno krytykowany, a tym razem pokazuje moc drzemiącą w tej magicznej postaci.

Czytaj: Dumbo, Król Lew i Aladyn – przyszły rok będzie ich

Tym samym powoli możemy szykować się na widowisko, które zaprzęgnie do kin całe rodziny. Wcześniej Disney pokaże inną reinterpretację klasycznej animacji, czyli Dumbo, a później obejrzymy nową wersję Króla Lwa. Aladyn wyląduje w kinach 24 maja.

Zwiastun z polskimi napisami.

Zwiastun z polskim dubbingiem.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix premiery hbo go prime video kino

CO BĘDZIE GRANE? Podpowiadamy, co obejrzeć w kinach, na Netfliksie, HBO GO i Prime Video #11/2019

What If? serial animowany disney plus marvel

What If? Marvel przygotuje antologiczny serial na Disney Plus