Shogun oglądaj online serial disney

Pełen zwiastun Aladyna robi to dobrze!

Dariusz Filipek
1 min czytania
Aladyn (źródło: Disney)

Z ostatniej chwili

Disney pokazał podczas programu śniadaniowego Good Morning America na ABC pierwszy pełny zwiastun Aladyna. Filmu aktorskiego, na nowo opowiadającego historię, którą zaprezentowano między innymi w hitowej animacji z 1992 roku.

Opowieść o Aladynie żywo czerpie z Księgi tysiąca i jednej nocy. Jest to historia o ubogim mężczyźnie, który z pomocą cudownego Dżina z lampy, wbrew konwenansom stara się o miłość księżniczki Dżasminy. Ma jednak potężnego przeciwnika w osobie podłego Dżafara.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

W tytułowego bohatera wcielił się Mena Massoud, a księżniczkę Dżasminę sportretowała Naomi Scott. Dżina zagrał Will Smith, a Marwan Kenzari to filmowy Dżafar. Widowisko wyreżyserował Guy Ritchie, który napisał do niego scenariusz wraz z Johnem Augustem.

Zwiastun Aladyna pokazuje, że to, co widzieliśmy w zajawce, kompletnie nie oddaje tego, co zobaczymy w kinie. Dopiero teraz Disney objawił nam magię nadchodzącego widowiska. Kolorowego, napakowanego emocjami, niesamowitymi widokami, akcją, humorem i muzyką, która odegra sporą rolę w opowieści. Zmiennokształtny Dżin w wykonaniu Willa Smitha był poprzednio mocno krytykowany, a tym razem pokazuje moc drzemiącą w tej magicznej postaci.

Czytaj: Dumbo, Król Lew i Aladyn – przyszły rok będzie ich

Tym samym powoli możemy szykować się na widowisko, które zaprzęgnie do kin całe rodziny. Wcześniej Disney pokaże inną reinterpretację klasycznej animacji, czyli Dumbo, a później obejrzymy nową wersję Króla Lwa. Aladyn wyląduje w kinach 24 maja.

Zwiastun z polskimi napisami.

Zwiastun z polskim dubbingiem.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x