zwiastun Aladyn trailer
Aladyn (źródło: Disney)
in

Pełen zwiastun Aladyna robi to dobrze!

Disney pokazał podczas programu śniadaniowego Good Morning America na ABC pierwszy pełny zwiastun Aladyna. Filmu aktorskiego, na nowo opowiadającego historię, którą zaprezentowano między innymi w hitowej animacji z 1992 roku.

Opowieść o Aladynie żywo czerpie z Księgi tysiąca i jednej nocy. Jest to historia o ubogim mężczyźnie, który z pomocą cudownego Dżina z lampy, wbrew konwenansom stara się o miłość księżniczki Dżasminy. Ma jednak potężnego przeciwnika w osobie podłego Dżafara.

W tytułowego bohatera wcielił się Mena Massoud, a księżniczkę Dżasminę sportretowała Naomi Scott. Dżina zagrał Will Smith, a Marwan Kenzari to filmowy Dżafar. Widowisko wyreżyserował Guy Ritchie, który napisał do niego scenariusz wraz z Johnem Augustem.

Zwiastun Aladyna pokazuje, że to, co widzieliśmy w zajawce, kompletnie nie oddaje tego, co zobaczymy w kinie. Dopiero teraz Disney objawił nam magię nadchodzącego widowiska. Kolorowego, napakowanego emocjami, niesamowitymi widokami, akcją, humorem i muzyką, która odegra sporą rolę w opowieści. Zmiennokształtny Dżin w wykonaniu Willa Smitha był poprzednio mocno krytykowany, a tym razem pokazuje moc drzemiącą w tej magicznej postaci.

Czytaj: Dumbo, Król Lew i Aladyn – przyszły rok będzie ich

Tym samym powoli możemy szykować się na widowisko, które zaprzęgnie do kin całe rodziny. Wcześniej Disney pokaże inną reinterpretację klasycznej animacji, czyli Dumbo, a później obejrzymy nową wersję Króla Lwa. Aladyn wyląduje w kinach 24 maja.

Zwiastun z polskimi napisami.

Zwiastun z polskim dubbingiem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

netflix premiery hbo go prime video kino

CO BĘDZIE GRANE? Podpowiadamy, co obejrzeć w kinach, na Netfliksie, HBO GO i Prime Video #11/2019

What If? serial animowany disney plus marvel

What If? Marvel przygotuje antologiczny serial na Disney Plus