zwiastun Avengers: Infinity War online trailer film marvel youtube
To już oficjalne. Zwiastun Avengers: Infinity online! | Marvel Studios
in ,

SUPER!SUPER!

Pierwszy oficjalny zwiastun Avengers: Infinity War od Marvel już online

Zwiastun Avengers: Infinity War wylądował online i zapowiada niesamowite, przepełnione akcją, dramatyzmem i humorem widowisko. Musicie go obejrzeć!

Marvel nie przestaje zaskakiwać i ciągle nie nudzi widzów. Poprzez pierwszy zwiastun Avengers: Infinity War studio pokazuje, że chociaż w ciągu dekady wypuścili aż 17 filmów w ramach Marvel Cinematic Universe, nie przestają działać swoją ciężką i kreatywną pracą na dotychczasowych fanów, a jednocześnie zjednują sobie kolejnych. Sam cały dzień siedziałem jak na szpilkach i odświeżałem co chwilę kanał Marvela na YouTube aż nadeszła ta chwila i zapowiedź się wreszcie pojawiła. I to jaka zapowiedź!

Zresztą sprawdźcie sami pierwszy zwiastun Avengers: Infinity War poniżej i dajcie znać w sekcji komentarzy, co o nim sądzicie.

Na razie ciężko zebrać słowa, aby w pełni oddać to, co mam w głowie w związku z trailerem Avengers: Infinity War, który jest po prostu wspaniały!

Muszę się otrząsnąć, a kiedy to zrobię, na pewno pokuszę się o głębszą analizę. Na tę chwilę wiem wyłącznie, iż pomimo że jest to już trzeci film w dorobku braci Russo, który reżyserują dla Marvel Studios, widać w nim nieco inny, mroczniejszy styl. Ton jest o wiele pochmurniejszy niż to, co widzieliśmy na zwiastunie ich hitu sprzed dwóch lat – kapitalnego widowiska Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Jednocześnie po scenie ze Strażnikami Galaktyki można sądzić, iż na ostateczny kształt nadchodzącego blockbustera mocny wpływ miał James Gunn. Nawet jeśli kosmiczni bohaterowie pojawiają się w zwiastunie na dwie sekundy – to czuć! Gunn żywo pomagał przy realizacji produkcji. Zwiastun Avengers: Infinity War daje odczuć, że to produkcja wielu ojców. Jakkolwiek obecność Kevina Feige jest gwarantem, że nie zaświadczymy w tym przypadku takiego bałaganu, jak to było przy okazji tegorocznej Ligi sprawiedliwości od konkurencyjnego DC Entertainment i Warner Bros. (czego dałem wyraz w żałobnej recenzji).

Kinowa premiera filmu Avengers: Infinity War już 26 kwietnia w Polsce.

Przed najnowszą odsłoną Mścicieli zobaczymy jeszcze inny film Marvela, mianowicie Czarną Panterę z Chadwickiem Bosemanem, który wciela się w tytułowego bohatera. Do jego ojczystej Wakandy zajrzymy już 14 lutego. Pojawi się on również w trzecim filmie z serii Avengers.

Obok niego wystąpi Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Kapitan Ameryka, Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Chris Hemsworth jako Thor, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Black Widow, Jeremy Renner jako Hawkeye, Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch, Zoe Saldana jako Gamora, Sebastian Stan jako Winter Soldier, Paul Rudd jako Ant-Man, Paul Bettany jako Vision, Dave Bautista jako Drax, Samuel L. Jackson jako Drax, Pom Klementieff jako Mantis, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man, Anthony Mackie jako Falcon, Karen Gillan jako Nebula, Tom Hiddleston jako Loki, Don Cheadle jako War Machine, Tessa Thompson jako Walkiria. Vin Diesel udzielił głosu Grootowi, a Bradley Cooper Rocket Raccoonowi. Josh Brolin wciela się w wielkiego złego, czyli Thanosa. Anthony i Joe Russo wyreżyserowali film do scenariusza Christophera Markusa i Stephena McFeely’ego.

zwiastun Avengers: Infinity War war plakat trailer film marvel zwiastun avengers infinity war
Zwiastun Avengers: Infinity War poprzedził oficjalny plakat | Marvel Studios

Kiedy już skończycie się zachwycać zapowiedzią Avengers: Infinity War, sprawdźcie koniecznie artykuł z wczoraj: 4. faza Marvel Cinematic Universe. Kogo zobaczymy? Lista 24 filmów!

Źródło: YouTube – Marvel Entertainment

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

fox i disney

Fox i Disney ciągle rozmawiają. Porozumienie jest blisko?

Polski zwiastun Avengers: Wojna bez granic

Polski zwiastun Avengers: Wojna bez granic różni się wyłącznie tytułem