zwiastun Avengers: Infinity War online trailer film marvel youtube
To już oficjalne. Zwiastun Avengers: Infinity online! | Marvel Studios
in ,

SUPER!SUPER!

Pierwszy oficjalny zwiastun Avengers: Infinity War od Marvel już online

Zwiastun Avengers: Infinity War wylądował online i zapowiada niesamowite, przepełnione akcją, dramatyzmem i humorem widowisko. Musicie go obejrzeć!

Marvel nie przestaje zaskakiwać i ciągle nie nudzi widzów. Poprzez pierwszy zwiastun Avengers: Infinity War studio pokazuje, że chociaż w ciągu dekady wypuścili aż 17 filmów w ramach Marvel Cinematic Universe, nie przestają działać swoją ciężką i kreatywną pracą na dotychczasowych fanów, a jednocześnie zjednują sobie kolejnych. Sam cały dzień siedziałem jak na szpilkach i odświeżałem co chwilę kanał Marvela na YouTube aż nadeszła ta chwila i zapowiedź się wreszcie pojawiła. I to jaka zapowiedź!

Zresztą sprawdźcie sami pierwszy zwiastun Avengers: Infinity War poniżej i dajcie znać w sekcji komentarzy, co o nim sądzicie.

Na razie ciężko zebrać słowa, aby w pełni oddać to, co mam w głowie w związku z trailerem Avengers: Infinity War, który jest po prostu wspaniały!

Muszę się otrząsnąć, a kiedy to zrobię, na pewno pokuszę się o głębszą analizę. Na tę chwilę wiem wyłącznie, iż pomimo że jest to już trzeci film w dorobku braci Russo, który reżyserują dla Marvel Studios, widać w nim nieco inny, mroczniejszy styl. Ton jest o wiele pochmurniejszy niż to, co widzieliśmy na zwiastunie ich hitu sprzed dwóch lat – kapitalnego widowiska Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Jednocześnie po scenie ze Strażnikami Galaktyki można sądzić, iż na ostateczny kształt nadchodzącego blockbustera mocny wpływ miał James Gunn. Nawet jeśli kosmiczni bohaterowie pojawiają się w zwiastunie na dwie sekundy – to czuć! Gunn żywo pomagał przy realizacji produkcji. Zwiastun Avengers: Infinity War daje odczuć, że to produkcja wielu ojców. Jakkolwiek obecność Kevina Feige jest gwarantem, że nie zaświadczymy w tym przypadku takiego bałaganu, jak to było przy okazji tegorocznej Ligi sprawiedliwości od konkurencyjnego DC Entertainment i Warner Bros. (czego dałem wyraz w żałobnej recenzji).

Kinowa premiera filmu Avengers: Infinity War już 26 kwietnia w Polsce.

Przed najnowszą odsłoną Mścicieli zobaczymy jeszcze inny film Marvela, mianowicie Czarną Panterę z Chadwickiem Bosemanem, który wciela się w tytułowego bohatera. Do jego ojczystej Wakandy zajrzymy już 14 lutego. Pojawi się on również w trzecim filmie z serii Avengers.

Obok niego wystąpi Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Kapitan Ameryka, Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Chris Hemsworth jako Thor, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Black Widow, Jeremy Renner jako Hawkeye, Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch, Zoe Saldana jako Gamora, Sebastian Stan jako Winter Soldier, Paul Rudd jako Ant-Man, Paul Bettany jako Vision, Dave Bautista jako Drax, Samuel L. Jackson jako Drax, Pom Klementieff jako Mantis, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man, Anthony Mackie jako Falcon, Karen Gillan jako Nebula, Tom Hiddleston jako Loki, Don Cheadle jako War Machine, Tessa Thompson jako Walkiria. Vin Diesel udzielił głosu Grootowi, a Bradley Cooper Rocket Raccoonowi. Josh Brolin wciela się w wielkiego złego, czyli Thanosa. Anthony i Joe Russo wyreżyserowali film do scenariusza Christophera Markusa i Stephena McFeely’ego.

zwiastun Avengers: Infinity War war plakat trailer film marvel zwiastun avengers infinity war
Zwiastun Avengers: Infinity War poprzedził oficjalny plakat | Marvel Studios

Kiedy już skończycie się zachwycać zapowiedzią Avengers: Infinity War, sprawdźcie koniecznie artykuł z wczoraj: 4. faza Marvel Cinematic Universe. Kogo zobaczymy? Lista 24 filmów!

Źródło: YouTube – Marvel Entertainment

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

fox i disney

Fox i Disney ciągle rozmawiają. Porozumienie jest blisko?

Polski zwiastun Avengers: Wojna bez granic

Polski zwiastun Avengers: Wojna bez granic różni się wyłącznie tytułem