Avengers: infinity war zwiastun
Materiał z Avengers: Infinity War to wyciek kontrolowany? Wcale bym się nie zdziwił | VK, Marvel Studios
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE SZOKSZOK

Materiał ze zwiastuna Avengers: Infinity War skasowany? Niekoniecznie

Do sieci wyciekł materiał, a właściwie to materiały ze zwiastuna Avengers: Infinity War. Są one odnajdywane i skrzętnie kasowane przez długie macki Disneya. Jednak mamy jeszcze miejsca, w których można obejrzeć owe nagrania.

Pierwszy klip w całości poświęcono Strażnikom Galaktyki. Star-Lord i spółka natrafiają na Kolektora i Thanosa, którzy ucinają sobie niezbyt przyjazną pogawędkę.

Z kolei na drugim możecie zobaczyć kilku ziemskich bohaterów. Jak widać, w obu nagraniach brakuje miejscami obrazu, często dźwięku. Efekty specjalne również nie są dopracowane. Jednak wideo dają podgląd na to, jaki będzie efekt pracy braci Russo – reżyserów widowiska.

A jaki będzie dokładnie, dowiemy się najpewniej za kilka, góra kilkanaście dni. Zwiastun powinien pojawić się jeszcze przed premierą najnowszych Gwiezdnych wojen. Premiera filmu Avengers: Infinity War już 26 kwietnia w Polsce. Wcześniej, bo 14 lutego na dużych ekranach zobaczymy inny film Marvela, Czarną PanteręChadwickiem Bosemanem w roli głównej.

Źródło: Vk

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Bohaterzy Marvela Vanity Fair

10-lecie bohaterów Marvel Studios. 20 filmów w planach!

4. faza marvel cinematic universe mcu

4. faza Marvel Cinematic Universe. Kogo zobaczymy? Lista 24 prawdopodobnych filmów!