Avengers: infinity war zwiastun
Materiał z Avengers: Infinity War to wyciek kontrolowany? Wcale bym się nie zdziwił | VK, Marvel Studios
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE SZOKSZOK

Materiał ze zwiastuna Avengers: Infinity War skasowany? Niekoniecznie

Do sieci wyciekł materiał, a właściwie to materiały ze zwiastuna Avengers: Infinity War. Są one odnajdywane i skrzętnie kasowane przez długie macki Disneya. Jednak mamy jeszcze miejsca, w których można obejrzeć owe nagrania.

Pierwszy klip w całości poświęcono Strażnikom Galaktyki. Star-Lord i spółka natrafiają na Kolektora i Thanosa, którzy ucinają sobie niezbyt przyjazną pogawędkę.

Z kolei na drugim możecie zobaczyć kilku ziemskich bohaterów. Jak widać, w obu nagraniach brakuje miejscami obrazu, często dźwięku. Efekty specjalne również nie są dopracowane. Jednak wideo dają podgląd na to, jaki będzie efekt pracy braci Russo – reżyserów widowiska.

A jaki będzie dokładnie, dowiemy się najpewniej za kilka, góra kilkanaście dni. Zwiastun powinien pojawić się jeszcze przed premierą najnowszych Gwiezdnych wojen. Premiera filmu Avengers: Infinity War już 26 kwietnia w Polsce. Wcześniej, bo 14 lutego na dużych ekranach zobaczymy inny film Marvela, Czarną PanteręChadwickiem Bosemanem w roli głównej.

Źródło: Vk

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Bohaterzy Marvela Vanity Fair

10-lecie bohaterów Marvel Studios. 20 filmów w planach!

4. faza marvel cinematic universe mcu

4. faza Marvel Cinematic Universe. Kogo zobaczymy? Lista 24 prawdopodobnych filmów!