Avengers: koniec gry endgame trailer
Avengers: Koniec gry (Marvel)
in

Avengers: Koniec gry i zwiastun, który dla mnie mógłby nie powstać

Nie zrozumcie mnie źle. Avengers: Koniec gry to zapewne będzie świetny film, ale najnowszy zwiastun totalnie mnie nie ruszył.

Pojawił się niemal znikąd. Niedługo przed wyjściem z domu, koło 13:00 obejrzałem drugą zapowiedź Avengers: Koniec gry i nie bardzo wiedziałem, co mam myśleć. W międzyczasie sprawdziłem zwiastun jeszcze kilka razy, próbując wykrzesać z siebie, chociażby cząstkowy nerdgasm, który towarzyszył delektowaniu się zapowiedziami poprzednich części Avengers i nic z tego.

Polecamy: Marvel Studios zarobiło już 18 miliardów dolarów! >>

Zapewne nie jest to ostatni zwiastun i gdy ruszy pełną parą przedsprzedaż biletów dostaniemy kolejny. Mocniejszy. Żywszy. Pozbawiony – moim zdaniem – niepotrzebnych retrospekcji. Wierzę w Kevina Feige i sądzę, iż obranie nieco ospałej strategii promowania najnowszego filmu o superbohaterach Marvela ma jakiś cel. Że on i jego zespół od promocji mają wizję tego, jak to ma wyglądać. Wizję, której ja jeszcze nie czuję. Bo jak na razie wiem jedynie, że Mściciele są smutni, niezadowoleni i nie chcą siedzieć z założonymi rękami, a Thor nie stracił poczucia humoru. Efekt ich działań poznamy już 25 kwietnia, kiedy film będzie miał premierę w Polsce.

Zwiastun Avengers: Koniec gry z polskimi napisami.

Zwiastun Avengers: Koniec gry z polskim dubbingiem.

Plakat Avengers: Koniec gry.

avengers: koniec gry zwiastun plakat zapowiedź
Plakat filmu Avengers: Koniec gry (źródło: Marvel)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Kapitan Marvel Box Office Marvel Studios

BOX OFFICE: Marvel Studios rozbiło bank dzięki Kapitan Marvel! 18 miliardów dolarów w 11 lat

I Am the Night
7/10

I Am the Night – sezon 1 – recenzja serialu kryminalnego mieszającego noir z faktami