Avengers: koniec gry endgame trailer
Avengers: Koniec gry (Marvel)
in

Avengers: Koniec gry i zwiastun, który dla mnie mógłby nie powstać

Nie zrozumcie mnie źle. Avengers: Koniec gry to zapewne będzie świetny film, ale najnowszy zwiastun totalnie mnie nie ruszył.

Pojawił się niemal znikąd. Niedługo przed wyjściem z domu, koło 13:00 obejrzałem drugą zapowiedź Avengers: Koniec gry i nie bardzo wiedziałem, co mam myśleć. W międzyczasie sprawdziłem zwiastun jeszcze kilka razy, próbując wykrzesać z siebie, chociażby cząstkowy nerdgasm, który towarzyszył delektowaniu się zapowiedziami poprzednich części Avengers i nic z tego.

Polecamy: Marvel Studios zarobiło już 18 miliardów dolarów! >>

Zapewne nie jest to ostatni zwiastun i gdy ruszy pełną parą przedsprzedaż biletów dostaniemy kolejny. Mocniejszy. Żywszy. Pozbawiony – moim zdaniem – niepotrzebnych retrospekcji. Wierzę w Kevina Feige i sądzę, iż obranie nieco ospałej strategii promowania najnowszego filmu o superbohaterach Marvela ma jakiś cel. Że on i jego zespół od promocji mają wizję tego, jak to ma wyglądać. Wizję, której ja jeszcze nie czuję. Bo jak na razie wiem jedynie, że Mściciele są smutni, niezadowoleni i nie chcą siedzieć z założonymi rękami, a Thor nie stracił poczucia humoru. Efekt ich działań poznamy już 25 kwietnia, kiedy film będzie miał premierę w Polsce.

Zwiastun Avengers: Koniec gry z polskimi napisami.

Zwiastun Avengers: Koniec gry z polskim dubbingiem.

Plakat Avengers: Koniec gry.

avengers: koniec gry zwiastun plakat zapowiedź
Plakat filmu Avengers: Koniec gry (źródło: Marvel)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kapitan Marvel Box Office Marvel Studios

BOX OFFICE: Marvel Studios rozbiło bank dzięki Kapitan Marvel! 18 miliardów dolarów w 11 lat

I Am the Night
7/10

I Am the Night – sezon 1 – recenzja serialu kryminalnego mieszającego noir z faktami