zwiastun black panther
Zwiastun Black Panther wygląda bardziej jak wycinek z gry komputerowej niż filmu | Marvel
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE

Zwiastun Black Panther nie do końca jest tym, na co czekałem

Zdarza się to rzadko, ale tym razem zawiodłem się na wizji Marvel Studios. Najnowszy zwiastun Black Panther to jedna wielka dyskoteka. Efekty specjalne wyglądają bardziej na stworzone na potrzeby gry wideo niż blockbustera.

W tytułowego superbohatera wcieli się ponownie Chadwick Boseman. Jednak Marvel wkracza na zupełnie nowy teren. Zwiastun Black Panther dosadnie oddaje fakt, iż czeka na nas zupełnie inny świat. Chociaż akcja będzie rozgrywała się na Ziemi, nie do końca odpowiada mi stylistyka filmowej Wakandy, którą posłużył się reżyser. Ryan Coogler oddaje widowisko wyjątkowo przesadzone i wizualnie to wszystko bardziej pasuje do Thora czy Strażników Galaktyki niż do Black Panther.

Nie wiem jak Wam, ale mi się po prostu to wszystko nie podobało. Poza fajną muzyką zwiastun Black Panther to jedna wielka feeria barw i efektów specjalnych.

Nie ma miejsca na zainteresowanie fabułą. Bohaterzy pojawiają się co chwilę, tylko po to, żeby lśnić na ekranie. Brakuje efektu WOW! jak przy poprzednich filmach Marvela. Być może studio myśli, iż cokolwiek obecnie wypuści – sygnowane czerwono-białym logiem – sprzeda się tak czy inaczej.

Boje się, iż ten film nie ma nic więcej do zaoferowania niż wybuchy, walki i momentami niezbyt ciekawe efekty specjalne. Światowa premiera filmu odbędzie się 12 lutego 2018 roku. My musimy poczekać dwa dni dłużej. Wtedy ostatecznie sprawdzimy jakość produkcji. Trzymam kciuki za to, że się mylę i przede wszystkim za to, że Marvel ponownie dostarczy niesamowite widowisko.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Finalny zwiastun Stranger Things

Obejrzałem finalny zwiastun Stranger Things i jestem zachwycony

Godless Netflix

Netflix zapowiada western Godless – obejrzyj zwiastun serialu Stevena Soderbergha