zwiastun drugiego sezonu The Crown
The Crown 2 zapowiada się na iście królewskie widowisko | YouTube: Netflix Poska
in

SUPER!SUPER!

Królewski serial powraca. Jest zwiastun drugiego sezonu The Crown

W sieci pojawił się właśnie zwiastun drugiego sezonu The Crown i zapowiada iście królewski powrót jednej z najbardziej rozpoznawanych produkcji Netflixa.

Ciągle jestem na etapie pierwszego sezonu. Jak sprawdzam mój TV Time, do tej pory obejrzałem dwa odcinki The Crown. Dlatego nie będę skupiał się zanadto na fabule. Napiszę tylko, że widowisko skupia się na panowaniu Elżbiety II i jest oparte na kanwie sztuki teatralnej Petera Morgana Audiencja.

Niestety mój grafik jest wypełniony do granic możliwości i nie jestem w stanie obejrzeć wszystkiego od razu. A szkoda, ponieważ serial zrobił na mnie niesamowite wrażenie i mam nadzieję jak najszybciej nadrobić pierwszy i rozpocząć drugi sezon.

Sam zwiastun jest niezwykły i bardziej przypomina zapowiedź filmu niż serialu. Dbałość o szczegóły i rozmach porażają. To doskonale pokazuje, że produkcje telewizyjne (czy streamingowe) coraz szybciej gonią za tym, co pokazuje się obecnie w kinach i najprawdopodobniej za jakiś czas granica między filmem a serialem zatrze się niemal całkowicie.

Premiera kontynuacji już 8 grudnia. W roli głównej zobaczymy ponownie Claire Foy wcielającą się w Elżbietę II. W trzecim sezonie Foy zastąpi Olivia Colman. Co zapowiada spory przeskok w czasie.

1. sezon The Crown na Netfliksie

(serwis jest dostępny przez pierwsze 30 dni za darmo)

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix sygnet

Wyłudzanie danych abonentów Netflixa. Pilnujcie kart płatniczych

Kevin Spacey molestowanie

Oskarżony, upodlony i zwolniony Kevin S.