Królewski serial powraca. Jest zwiastun drugiego sezonu The Crown

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 11 wyświetleń
1 min czytania
The Crown 2 zapowiada się na iście królewskie widowisko | YouTube: Netflix Poska

W sieci pojawił się właśnie zwiastun drugiego sezonu The Crown i zapowiada iście królewski powrót jednej z najbardziej rozpoznawanych produkcji Netflixa.

Ciągle jestem na etapie pierwszego sezonu. Jak sprawdzam mój TV Time, do tej pory obejrzałem dwa odcinki The Crown. Dlatego nie będę skupiał się zanadto na fabule. Napiszę tylko, że widowisko skupia się na panowaniu Elżbiety II i jest oparte na kanwie sztuki teatralnej Petera Morgana Audiencja.

Niestety mój grafik jest wypełniony do granic możliwości i nie jestem w stanie obejrzeć wszystkiego od razu. A szkoda, ponieważ serial zrobił na mnie niesamowite wrażenie i mam nadzieję jak najszybciej nadrobić pierwszy i rozpocząć drugi sezon.

Sam zwiastun jest niezwykły i bardziej przypomina zapowiedź filmu niż serialu. Dbałość o szczegóły i rozmach porażają. To doskonale pokazuje, że produkcje telewizyjne (czy streamingowe) coraz szybciej gonią za tym, co pokazuje się obecnie w kinach i najprawdopodobniej za jakiś czas granica między filmem a serialem zatrze się niemal całkowicie.

Premiera kontynuacji już 8 grudnia. W roli głównej zobaczymy ponownie Claire Foy wcielającą się w Elżbietę II. W trzecim sezonie Foy zastąpi Olivia Colman. Co zapowiada spory przeskok w czasie.

1. sezon The Crown na Netfliksie

(serwis jest dostępny przez pierwsze 30 dni za darmo)

Źródło: YouTube

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x