in

SUPER!SUPER!

Michael Myers powrócił. Jest zwiastun nowego Halloween

Halloween 2018 Halloween zwiastun Halloween trailer
Nick Castle jako Michael Myers w filmie Halloween (Universal)

Prawie każdy z nas ma jakąś ukochaną horrorową serię z dzieciństwa. Moją jest zdecydowanie Halloween. Seria wraca do kin w październiku.

Michael Myers umierał tak wiele razy, że ciężko to zliczyć. Ostatecznie zawsze powracał wraz z kolejną częścią Halloween. Wróci i w tym roku. Towarzyszyła mu będzie królowa horroru Jamie Lee Curtis. Właśnie dzięki tej franczyzie wbiła się do szerokiej świadomości widzów na całym świecie. Od dekad wciela się w Laurie Strode. Ciekawostką jest to, że w Michaela wcieli się Nick Castle, który zagrał go w pierwszym filmie z 1978 roku. Co za tym idzie, protagonista ma już siódmy krzyżyk na karku, a Laurie spróbuje jeszcze raz zabić koszmar, nawiedzający ją od 40 lat.

Na koniec odnotuję, że po obejrzeniu tego zwiastuna szykuję się do kolejnego, chyba już trzeciego maratonu, w którym pochłonę wszystkie filmy z serii Halloween.

Reżyserem najnowszej części jest David Gordon Green (Joe), a światowa premiera filmu o ikonicznym potworze została ustalona na 19 października 2018 roku. Film ma być kontynuacją oryginalnej serii. Tym samym twórcy odcinają się od remake’u i jego sequela, które wyszły spod batuty reżyserskiej Roba Zombie.

Źródło: YouTube – Universal

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

serial cloak and dagger showmax

Czy warto oglądać Cloak & Dagger na ShowMax? Sprawdzamy

serial ania nie anna netflix ania nie anna serial ania nie anna 2 sezon

Na Netflix wraca Ania, nie Anna. Jest zwiastun i data premiery 2. sezonu