zwiastun inhumans
Zwiastun Inhumans Strike Back | Zrzut ekranu, YouTube
in

Nowy zwiastun Inhumans zawiera sporo nowych scen i daje nadzieję

Wolałbym przemilczeć poprzednie zwiastuny Inhumans. A najlepiej wyrzucić z pamięci fakt, iż komiks został pohańbiony najgorszą adaptacją od czasu… Od bardzo dawna.

Pomijając narzekania krytyków, jeszcze się łudzę, że nie będzie aż tak źle. Wiem, jestem wyjątkowo naiwny, bo najnowsza zapowiedź również jakoś szczególnie nie zachwyca. Jakkolwiek i tak jest to najlepszy zwiastun z tych, które nam pokazano do tej pory.

https://www.youtube.com/watch?v=eHq6ZA6uKOg

Serial w piątkowy wieczór obejrzą widzowie w Stanach Zjednoczonych. I co dziwne, nie mogę się doczekać. Coś czuję, że szykuje mi się małe guilty pleasure. Tylko cicho, nikomu nie mówcie.

Och. I pamiętajcie, że nie jest tak źle, jakby mogło się wydawać! Na szesnaście negatywnych recenzji na Rotten Tomatoes, serial ma jedną pozytywną. Zapamiętajcie to nazwisko – napisała ją Joyce Slaton z Common Sense Media, która twierdzi, iż jest to całkiem porządne sci-fi. Joyce na co dzień recenzuje pieluchy, więc z góry ją rozgrzeszam.

Inhumans na Showmaksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Gra Geralda

Netflix nakręcił hit! Pojutrze obejrzycie film Gra Geralda

Anihilacja (2019)

Zwiastun Anihilacji – drugiego filmu reżysera Ex Machiny