The Boys sezon 4

Drugi zwiastun serialu Jessica Jones zdradza fabułę drugiego sezonu

Piotr Frankowski
2 min czytania
Przynajmniej wiemy, na co czekamy (YouTube - Netflix Polska)

Z ostatniej chwili

Netflix udostępnił nowy zwiastun drugiego sezonu serialu Jessica Jones. I najwyraźniej zdradził główne zagrożenie, z jakim przyjdzie się zmierzyć naszej niegrzecznej pani superdetektyw.

Pamiętacie tajemniczą organizację IGH? Tak, dokładnie tę, która jest odpowiedzialna za moce Jessiki, Willa i możliwe, że nawet Killgrave’a. Wynika z tego, że ten wątek zostanie rozwinięty. Jess skupi się na dociekaniu prawdy na temat tej organizacji.

- Reklama -
Ad image

Zwiastun ujawnił także nową postać, która będzie chciała wchłonąć biuro naszej pani detektyw. Czy okaże się ważna dla fabuły? Zwłaszcza że zwiastun zdradza, że po mieście grasuje nowy zabójca, a Jessicę będzie ścigał jakiś superbohater. Dziś ciężko powiedzieć.

Skoro przy superbohaterach jesteśmy, cieszę się, że w końcu twórcy serialu przełamali strach przed mówieniem wprost o postaciach z MCU. Pamiętacie, jak w pierwszym sezonie Jessica nie mówiła wprost o Hulku i Kapitanie Ameryce, tylko o zielonym i patriocie? Tym razem w zwiastunie padło: Kapitan Ameryka!

Największe pytanie nasuwa się pod koniec zapowiedzi. Czy postać, przy której heroina jest oświetlona we fioletowych barwach to Killgrave? Bardzo prawdopodobne. W końcu już od ponad roku wiemy, iż wróci. Nie wiadomo tylko, w jaki sposób.

Dobrze, koniec moich wypocin. Zapraszam do oglądania zwiastuna i przypominam, że drugi sezon zadebiutuje na Netfliksie 8 marca. To będzie wspaniały Dzień Kobiet!

https://www.youtube.com/watch?v=HmJolKCRlI8

- Reklama -
Skazana Max serial

Jessica Jones na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz