zwiastun jessica jones 2 netflix
Przynajmniej wiemy, na co czekamy (YouTube - Netflix Polska)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Drugi zwiastun serialu Jessica Jones zdradza fabułę drugiego sezonu

Netflix udostępnił nowy zwiastun drugiego sezonu serialu Jessica Jones. I najwyraźniej zdradził główne zagrożenie, z jakim przyjdzie się zmierzyć naszej niegrzecznej pani superdetektyw.

Pamiętacie tajemniczą organizację IGH? Tak, dokładnie tę, która jest odpowiedzialna za moce Jessiki, Willa i możliwe, że nawet Killgrave’a. Wynika z tego, że ten wątek zostanie rozwinięty. Jess skupi się na dociekaniu prawdy na temat tej organizacji.

Zwiastun ujawnił także nową postać, która będzie chciała wchłonąć biuro naszej pani detektyw. Czy okaże się ważna dla fabuły? Zwłaszcza że zwiastun zdradza, że po mieście grasuje nowy zabójca, a Jessicę będzie ścigał jakiś superbohater. Dziś ciężko powiedzieć.

Skoro przy superbohaterach jesteśmy, cieszę się, że w końcu twórcy serialu przełamali strach przed mówieniem wprost o postaciach z MCU. Pamiętacie, jak w pierwszym sezonie Jessica nie mówiła wprost o Hulku i Kapitanie Ameryce, tylko o zielonym i patriocie? Tym razem w zwiastunie padło: Kapitan Ameryka!

Największe pytanie nasuwa się pod koniec zapowiedzi. Czy postać, przy której heroina jest oświetlona we fioletowych barwach to Killgrave? Bardzo prawdopodobne. W końcu już od ponad roku wiemy, iż wróci. Nie wiadomo tylko, w jaki sposób.

Dobrze, koniec moich wypocin. Zapraszam do oglądania zwiastuna i przypominam, że drugi sezon zadebiutuje na Netfliksie 8 marca. To będzie wspaniały Dzień Kobiet!

Jessica Jones na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Znajdź nas na Facebooku

Ładowanie...

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

canal plus hbo player pl

venom zwiastun

Zwiastun filmu Venom – Tom Hardy w filmie Sony i Marvela wypada tak sobie

uzależnienie od popkultury filmów seriali literatury książek komiksów oglądania muzyki spotify netflixa

Uzależnienie od popkultury istnieje i lepiej się go wystrzegać