in

Zwiastun 2. sezonu serialu Jessica Jones to mocne uderzenie Netflixa

trailer jessica jones 2 zwiastun netflix marvel
Drugi sezon serialu Jessia Jones zapowiada się dosyć ciekawie (TouTube: Netflix)

Jessica Jones, a właściwie Alias to jedna z moich ulubionych serii komiksowych Marvela po wielkim przetasowaniu, którego niespełna dwie dekady temu podjął się Joe Quesada.

Obecnie wydawnictwo jest o wiele przyjaźniejsze młodemu czytelnikowi, więc nie ma w nim miejsca na tego typu serie. Czego dowodem jest chociażby to, że imprint Max Comics, w którym Brian Michael Bendis publikował historię skupiającą się na nietrzeźwej pani detektyw, również wyzionął ducha. Na szczęście jest jeszcze Netflix, gdzie nikt nie boi się pokazywać historii dojrzałych i pełnokrwistych.

I taki właśnie jest pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu Jessica Jones. Dojrzały i pełnokrwisty. Chociaż trochę krótki i sprawia wrażenie urwanego w połowie.

https://www.youtube.com/watch?v=ND-Q9cdBQ2s

Nie nazwałbym się wielkim fanem pierwszego sezonu. Jestem niemal pewien, że wszystko było winą tego, że Jessica Jones została przepisana z ABC na potrzeby Netflixa. Scenariusz był wyjątkowo nierówny. Produkcja cierpiała na pomniejsze głupotki, miała kilka slapstickowych postaci, a główna bohaterka biegała przez większość czasu w kółko. Jednak serial miał swoje momenty, a Krysten Ritter jako Jessica JonesDavid Tennant w roli antagonisty Killgrave’a to jedne z dwóch największych pereł świata seriali 2015 roku.

Co najważniejsze Tennant wróci do swojej roli. Czy będzie wyłącznie koszmarem na jawie, czy zagrożeniem z krwi i kości? Przekonamy się niedługo, bo na widowisko poczekamy niespełna cztery miesiące. Premiera drugiego sezonu została ustalona na 8 marca. Marvel Television popełnił kilka potworków w roku bieżącym, ale po świetnym serialu The Punisher i niezłym Runaways, dam Marvelowi i Jess kolejną szansę.

Jessica Jones na Netfliksie

Źródło: YouTube: Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lauren Schmidt Hissrich wiedźmin the witcher serial 2018

Producentka serialowego Wiedźmina ogłoszona. Kim jest?

Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse trailer

Zwiastun animacji Spider-Man: Into the Spider-Verse jest obłędny