trailer jessica jones 2 zwiastun netflix marvel
Drugi sezon serialu Jessia Jones zapowiada się dosyć ciekawie (TouTube: Netflix)
in

Zwiastun 2. sezonu serialu Jessica Jones to mocne uderzenie Netflixa

Jessica Jones, a właściwie Alias to jedna z moich ulubionych serii komiksowych Marvela po wielkim przetasowaniu, którego niespełna dwie dekady temu podjął się Joe Quesada.

Obecnie wydawnictwo jest o wiele przyjaźniejsze młodemu czytelnikowi, więc nie ma w nim miejsca na tego typu serie. Czego dowodem jest chociażby to, że imprint Max Comics, w którym Brian Michael Bendis publikował historię skupiającą się na nietrzeźwej pani detektyw, również wyzionął ducha. Na szczęście jest jeszcze Netflix, gdzie nikt nie boi się pokazywać historii dojrzałych i pełnokrwistych.

I taki właśnie jest pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu Jessica Jones. Dojrzały i pełnokrwisty. Chociaż trochę krótki i sprawia wrażenie urwanego w połowie.

Nie nazwałbym się wielkim fanem pierwszego sezonu. Jestem niemal pewien, że wszystko było winą tego, że Jessica Jones została przepisana z ABC na potrzeby Netflixa. Scenariusz był wyjątkowo nierówny. Produkcja cierpiała na pomniejsze głupotki, miała kilka slapstickowych postaci, a główna bohaterka biegała przez większość czasu w kółko. Jednak serial miał swoje momenty, a Krysten Ritter jako Jessica JonesDavid Tennant w roli antagonisty Killgrave’a to jedne z dwóch największych pereł świata seriali 2015 roku.

Co najważniejsze Tennant wróci do swojej roli. Czy będzie wyłącznie koszmarem na jawie, czy zagrożeniem z krwi i kości? Przekonamy się niedługo, bo na widowisko poczekamy niespełna cztery miesiące. Premiera drugiego sezonu została ustalona na 8 marca. Marvel Television popełnił kilka potworków w roku bieżącym, ale po świetnym serialu The Punisher i niezłym Runaways, dam Marvelowi i Jess kolejną szansę.

Jessica Jones na Netfliksie

Źródło: YouTube: Netflix Polska

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Lauren Schmidt Hissrich wiedźmin the witcher serial 2018

Producentka serialowego Wiedźmina ogłoszona. Kim jest?

Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse trailer

Zwiastun animacji Spider-Man: Into the Spider-Verse jest obłędny