zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo trailer
Zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo zapowiada przepyszne widowisko | Universal
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Polski zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo jest spektakularny

W sieci właśnie pojawił się zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo. Pierwsza część filmu nie tylko odrestaurowała serię zapoczątkowaną przez Stevena Spielberga, ale przede wszystkim dostarczyła sporo niezobowiązującej rozrywki.

Krytycy byli zgodni, że produkcja była niezła, ale chyba niewielu spodziewało się, że film z Chrisem Prattem i Bryce Dallas Howard będzie aż takim hitem. Pierwszy Jurassic World przyniósł do kas biletowych astronomiczny 1,671 miliard dolarów. Wszystko wskazuje na to, że kontynuacja również zarobi swoje i być może kolejny raz przyczyni się do rekordowego roku dla Universalu – jak to było dwa lata temu.

Sukces, przygoda i przerażenie to synonimy tej serii. Jednej z najważniejszych, najpopularniejszych serii w historii kina. W zupełnie nowej odsłonie zobaczymy powrót naszych ukochanych postaci oraz dinozaurów. Pojawią się jednak także nowe przerażające gatunki, których dotąd nie widzieliśmy. Witajcie w Jurrasic World! W rolach głównych ponownie zobaczymy Chrisa Pratta oraz Bryce Dallas Howard, a także Toby’ego Jonesa, Jamesa Cromwella, BD Wonga oraz Geraldine Chaplin i Jeffa Goldbluma. Wśród producentów wykonawczych są m.in. odpowiedzialny za gigantyczny sukces „Jurassic World” Colin Trevorrow oraz Steven Spielberg. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest J.A. Bayona („Niemożliwe”).

– Czytam opis polskiego dystrybutora.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LRqirSwnIPk

Zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo zapowiada produkcję jeszcze większą, zabawniejszą i odważniejszą, a przede wszystkim jeszcze bardziej spektakularną.

Wygląda na to, że nie ma się czego obawiać i zamiana na stołku reżyserskim Colina Trevorrowa na J.A. Bayona, nie wyrządziła produkcji większej szkody. O czym przekonamy się za kilka miesięcy, gdyż światowa premiera filmu odbędzie się 6 czerwca. Polskę dinozaury zaatakują niedługo, bo dwa dni później.

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Kobiety mafii plakat

Kobiety mafii: slogany z plakatów nowego filmu Patryka Vegi są żenujące

Happy! serial syfy
6/10

Happy day w Syfy – recenzja serialu Happy! – s01e01