The Boys sezon 4

Zwiastun filmu Kobiety mafii wymyka się schematom

Dariusz Filipek
1 min czytania
Materiał promocyjny z filmu Kobiety Mafii

Z ostatniej chwili

Piękny, cudowny, zjawiskowy, jak u Pixara. Gdyby Disney kręcił filmy gangsterskie to właśnie takie. A każdy zwiastun trwałbym 4:30 minuty.

Niedawno zachwycałem się niesamowitymi plakatami, dziś mam dla Was coś stanowczo lepszego. Zwiastun filmu Kobiety mafii, gdzie Patryk Vega daje pokaz swojej wirtuozerii i zajebistości. Zapowiedź zawiera wszystko, co znacie z jego filmów i wiele więcej. To będzie Vega do kwadratu.

- Reklama -
Ad image

Przekleństwa, zagraniczna muzyka, pstrokate burdelowe kolorki mieszające się z szarościami półświatka, pikantne sceny miłosne, szybkie samochody sportowe oraz wolne ulegające zniszczeniu auta dla Kowalskich, łodzie, umundurowani policjanci, niegrzeczni gangsterzy, kobiety ninja, naaaaarkotki, pieniążki, Bogusław Linda… To wszystko i wiele więcej już 23 lutego w kinach.

Źródło: Facebook: Patryk Vega

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz