kobiety mafii zwiastun
Materiał promocyjny z filmu Kobiety Mafii
in

WTF?!WTF?! LOLLOL

Zwiastun filmu Kobiety mafii wymyka się schematom

Piękny, cudowny, zjawiskowy, jak u Pixara. Gdyby Disney kręcił filmy gangsterskie to właśnie takie. A każdy zwiastun trwałbym 4:30 minuty.

Niedawno zachwycałem się niesamowitymi plakatami, dziś mam dla Was coś stanowczo lepszego. Zwiastun filmu Kobiety mafii, gdzie Patryk Vega daje pokaz swojej wirtuozerii i zajebistości. Zapowiedź zawiera wszystko, co znacie z jego filmów i wiele więcej. To będzie Vega do kwadratu.

https://www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/videos/2034500546787805/

Przekleństwa, zagraniczna muzyka, pstrokate burdelowe kolorki mieszające się z szarościami półświatka, pikantne sceny miłosne, szybkie samochody sportowe oraz wolne ulegające zniszczeniu auta dla Kowalskich, łodzie, umundurowani policjanci, niegrzeczni gangsterzy, kobiety ninja, naaaaarkotki, pieniążki, Bogusław Linda… To wszystko i wiele więcej już 23 lutego w kinach.

Źródło: Facebook: Patryk Vega

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina?

Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina?

Roman Polański Venom Netflix Wolverine

PopSpam: Roman Polański, Venom, Netflix i Wolverine