The Boys sezon 4

Zwiastun Once Upon a Deadpool w hołdzie… Fredowi Savage?

Dariusz Filipek
3 min czytania
Once Upon a Deadpool (20th Century Fox)

Z ostatniej chwili

Przygotujcie się na Once Upon a Deadpool. Dobry koleś w czerwieni wraca do kin z nowym pomocnikiem, Fredem.

Kto by pomyślał, że Once Upon a Deadpool, czyli ugrzeczniona wersja Deadpoola 2, dopakowana dodatkowym materiałem, zdoła zainteresować widownię. Na pewno wiedział to ktoś z 20th Century Fox – wytwórni, która produkuje filmy na licencji Marvela, będące czymś w rodzaju Beatlesów produkowanych przez Nickleback (to wciąż muzyka, ale ssie).

- Reklama -
Ad image

Kontynuacja Deadpoola nie cieszyła się tak ciepłym przyjęciem, jak pierwsza część, ale zasadniczo film został doceniony zarówno przez krytyków, jak i widzów. Deadpool 2 ma dziś 83% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes, które dały średnią 7/10. W serwisie Mediakrytyk widowisko uzyskało nieco mniej stękające 7,3/10. Polscy widzowie na Filmwebie wystawili drugiemu Deadpoolowi zbiorczo 7,8/10. Tyle samo, co światowa widownia na IMDB. W mojej recenzji postawiłem filmowi bodaj 7/10. Jak podaje Box Office Mojo, film zarobił w kinach 734 miliony dolarów.

– Fox pytał o wersję PG-13 właściwie od początku 2006 roku – Ryan Reynolds zdradził serwisowi Deadline. – Ja mówiłem nie od 2006 roku. Teraz przyszedł ten jeden raz, kiedy powiedziałem Tak pod dwoma warunkami. Po pierwsze, część dochodu pójdzie na cel charytatywny. Drugi, chcę porwać Freda Savage. Drugi powód potrzebuje pewnego wyjaśnienia… – Fred Savage dołączył w nowych scenach do Once Upon a Deadpool w hołdzie jego głównej roli w klasycznej opowieści z 1987 roku Narzeczona dla księcia. Fred odnotował – Mój udział w tym filmie był niczym innym niż wolontariatem. Jestem szczęśliwy, że to Fudge Cancer będzie beneficjentem tego bezwstydnego sięgania po kasę.

Każdy sprzedany bilet na Once Upon a Deadpool będzie wspierał jednym dolarem fundacji Fudge Cancer – wcześniej znanej jako Fuck Cancer. Ta zmieniła nazwę, by być nieco bardziej PG-13 przez dwanaście dni, kiedy film będzie wyświetlany w kinach. Deadpool wróci do kin w Stanach Zjednoczonych 12 grudnia.

Chciałbym dopisać jeszcze coś mądrego, ale wybaczcie, notki prasowe są o wiele lepsze niż cokolwiek, co potrafiłbym wymyślić. Za to dopiszę, jaki niepoinformowany jestem. Obnażę swoją niekompetencję. Wczoraj pojawiła się informacja, iż film będzie grany również w naszych kinach od 12 grudnia.

Film Deadpool 2 w serwisie Chili

[interaction id=”5bf2d83f7b578d60423e79a6″]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
4 komentarze