in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK OkropneOkropne

Zwiastun Runaways zapowiada naprawdę dobry serial od Marvela

zwiastun serialu runaways
Zwiastun serialu Runaways zapowiada naprawdę ciekawe widowisko | Materiał pasowy Showmax

Marvel Television ma bardzo niepewną rękę do seriali. Tak naprawdę poza świetnym Daredevilem firma nie może pochwalić się niczym niesamowitym. Można dojść do wniosku, że przygody Diabła z Hell’s Kitchen to wypadek przy pracy, a cały dział telewizyjny niemiłosiernie zasysa, jadąc na popularności filmowej części Marvel Cinematic Universe. Oglądając zwiastun serialu Runaways można mieć nadzieję, że zła passa studia telewizyjnego wreszcie się kończy.

Produkcja opowiada o grupce nastolatków obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami, którzy odkrywają, że ich rodzice należą do syndykatu zbrodni, zrzeszającego superłotrów. Tym samym postanawiają przeciwstawić się złu, którego dopuściły się ich rodziny. Komiks pisany początkowo przez Briana K. Vaughana (Ex Machina, Saga) spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i od czasu premiery w 2003 roku wydawnictwo co jakiś czas wraca do tytułu, a bohaterzy Runaways na stałe wpisali się w koloryt Marvel Comics.

https://www.youtube.com/watch?v=Z6_0dJkjFAM

Oglądając zwiastun Runaways czułem się trochę tak, jakbym na nowo przeżywał to, co mogłem przeczytać wcześniej na łamach historii obrazkowej. I chociaż nie jestem zbyt wielkim fanem nader mocnego odtwarzania materiału źródłowego, tak tym razem poczułem podekscytowanie. Wspaniale, że serial będziemy mogli oglądać w tym samym czasie, co widzowie w Stanach Zjednoczonych. Wszystko za sprawą umowy, którą Showmax podpisał wczoraj z Disney Polska.

Czytaj również: Seriale Marvela w Showmax to solidne wzmocnienie dla platformy

Premiera pierwszego odcinka Runaways już 21 listopada w Stanach Zjednoczonych na Hulu i w Polsce na Showmaksie. Kolejne epizody będą pojawiały się co tydzień. W rolach głównych zobaczymy Rhenzyego Feliza jako Alexa Wildera, Lyrica Okano jako Nico Minoru, Virginię Gardner jako Karolinę Dean, Arielę Barer jako Gert Yorkes, Gregga Sulkina jako Chase’a Steina oraz Allegrę Acosta jako Molly Hernandez.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seriale Marvel w Showmax to bardzo dobra wiadomość | Materiał prasowy Showmax

Seriale Marvela w Showmax to solidne wzmocnienie dla platformy

apple amazing stories fuller spielberg

Amazing Stories Spielberga i Fullera to znak, że Apple tworzy konkurencję dla Netflixa