The Boys sezon 4

Zwiastun Star Trek: Picard, czyli Jean-Luc Picard wraca do gry

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=YhBBXHwEsIo

- Reklama -
Ad image

CBS All Access pochwaliło się zwiastunem serialu Star Trek: Picard, który w Polsce obejrzymy na Amazon Prime Video.

Star Trek: Picard powstał na fali popularności Star Trek: Discovery, jednak seriale ma dzielić nie tylko dystans czasowy, ale również ton. Patrick Steward kolejny raz wcieli się w Jean-Luca Picarda, któremu użyczał twarzy w 7 sezonach Star Trek: Następne pokolenie i w kilku filmach osadzonych w tym uniwersum. Producentami wykonawczymi widowiska są Alex Kurtzman oraz Akiva Goldsman. W serialu zobaczymy, jak Picard zbiera nową załogę i stara się pomóc poznanej kobiecie. Nie zabraknie starych nawyków i znanych twarzy.

Widowisko będzie miało premierę na początku 2020 roku. Obok Stewarda w obsadzie znaleźli się: Alison Pill, Michelle Hurd,  Evan Evagor, Isa Briones, Santiago Cabrera oraz Harry Treadaway. W Stanach Zjednoczonych Star Trek: Picard zadebiutuje w serwisie CBS All Access, a na świecie, w tym w Polsce, widowisko będzie dystrybuowane przez Amazon Prime Video.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz