Star Trek: Picard serial amazon prime video sezon 1
Star Trek: Picard (źródło: CBS All Access; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Zwiastun Star Trek: Picard, czyli Jean-Luc Picard wraca do gry

https://www.youtube.com/watch?v=YhBBXHwEsIo

CBS All Access pochwaliło się zwiastunem serialu Star Trek: Picard, który w Polsce obejrzymy na Amazon Prime Video.

Star Trek: Picard powstał na fali popularności Star Trek: Discovery, jednak seriale ma dzielić nie tylko dystans czasowy, ale również ton. Patrick Steward kolejny raz wcieli się w Jean-Luca Picarda, któremu użyczał twarzy w 7 sezonach Star Trek: Następne pokolenie i w kilku filmach osadzonych w tym uniwersum. Producentami wykonawczymi widowiska są Alex Kurtzman oraz Akiva Goldsman. W serialu zobaczymy, jak Picard zbiera nową załogę i stara się pomóc poznanej kobiecie. Nie zabraknie starych nawyków i znanych twarzy.

Widowisko będzie miało premierę na początku 2020 roku. Obok Stewarda w obsadzie znaleźli się: Alison Pill, Michelle Hurd,  Evan Evagor, Isa Briones, Santiago Cabrera oraz Harry Treadaway. W Stanach Zjednoczonych Star Trek: Picard zadebiutuje w serwisie CBS All Access, a na świecie, w tym w Polsce, widowisko będzie dystrybuowane przez Amazon Prime Video.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the boys serial amazon prime video sezon 1 2

The Boys ma przeciętne oceny, ale będzie 2 sezon

wtchmen serial zwiastun hbo go sezon 1 data premiery październik 2019

Watchmen już w październiku. Wylądował zwiastun, a zegar tyka