in

SUPER!SUPER!

Zwiastun Star Trek: Picard, czyli Jean-Luc Picard wraca do gry

CBS All Access pochwaliło się zwiastunem serialu Star Trek: Picard, który w Polsce obejrzymy na Amazon Prime Video.

CBS All Access pochwaliło się zwiastunem serialu Star Trek: Picard, który w Polsce obejrzymy na Amazon Prime Video.

Star Trek: Picard powstał na fali popularności Star Trek: Discovery, jednak seriale ma dzielić nie tylko dystans czasowy, ale również ton. Patrick Steward kolejny raz wcieli się w Jean-Luca Picarda, któremu użyczał twarzy w 7 sezonach Star Trek: Następne pokolenie i w kilku filmach osadzonych w tym uniwersum. Producentami wykonawczymi widowiska są Alex Kurtzman oraz Akiva Goldsman. W serialu zobaczymy, jak Picard zbiera nową załogę i stara się pomóc poznanej kobiecie. Nie zabraknie starych nawyków i znanych twarzy.

Widowisko będzie miało premierę na początku 2020 roku. Obok Stewarda w obsadzie znaleźli się: Alison Pill, Michelle Hurd,  Evan Evagor, Isa Briones, Santiago Cabrera oraz Harry Treadaway. W Stanach Zjednoczonych Star Trek: Picard zadebiutuje w serwisie CBS All Access, a na świecie, w tym w Polsce, widowisko będzie dystrybuowane przez Amazon Prime Video.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

the boys serial amazon prime video sezon 1 2

The Boys ma przeciętne oceny, ale będzie 2 sezon

wtchmen serial zwiastun hbo go sezon 1 data premiery październik 2019

Watchmen już w październiku. Wylądował zwiastun, a zegar tyka