in

SUPER!SUPER!

Zwiastun The New Mutants jest dokładnie tym, na co czekałem, a nawet więcej

Zwiastun the new mutants
Zwiastun The New Mutants zapowiada dosyć oryginalne widowisko, jak na standardy superbohaterskie | FOX

Zwiastun The New Mutants wskazuje na to, że nowy film o mutantach może być lepszym, a nawet jeśli nie lepszym to ciekawszym podejściem do X-Men niż właściwa seria. Przynajmniej z punktu widzenia fana historii obrazkowych, który ma w pamięci fakt, iż początkowo nie mieliśmy do czynienia z zahartowaną w bojach grupą odmieńców, a dzieciakach obdarzonych niesamowitymi zdolnościami, szukających swojego miejsca w świecie.

Zaraz zobaczycie Anyę Taylor-Joy, która dała się poznać od najlepszej strony w świetnym, niepokojącym i wyjątkowo nastrojowym horrorze Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii. Tym razem rzuci nieco czarów jako Magik, siostra Colossusa.

Zwiastun The New Mutants Magik
Anya Taylor-Joy jako Illyana Rasputin – Magik w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Pojawia się także Maisie Williams, fanom Gry o tron kojarząca się jednoznacznie. W The New Mutants jest wilkołaczycą Wolfsbane.

Zwiastun The New Mutants Wolfsbane
Maisie Williams jako Rahne Sinclair – Wolfsbane w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Gwiazda Stranger Things Charlie Heaton sportretuje Sama Guthrie, który często liderował grupie pod pseudonimem Cannonball.

Zwiastun The New Mutants Cannonball
Charlie Heaton jako Sam Guthrie – Cannonball w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Henry Zaga wcieli się w multimilionera Roberto da Costę, który w świecie mutantów jest znany przede wszystkim jako Sunspot.

Zwiastun The New Mutants Sunspot
Henry Zaga jako Roberto da Costa – Sunspot w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Z kolei Blu Hunt odegra Mirage. Jej postać to indianka Danielle Moonstar, operująca sporym wachlarzem nieco nietypowych mocy. Od tworzenia astralnych obrazów, które wyrażają emocje, poprzez generowanie broni z psionicznej plazmy, na zdolnościach stricte telepatycznych kończąc.

Zwiastun The New Mutants Mirage
Blu Hunt jako Danielle Moonstar – Mirage w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Już wiecie, kto jest kim, a teraz zapraszam na zwiastun The New Mutants. Jest co oglądać!

X-Men to seria bezpiecznie czerpiąca z dobrodziejstw kina sci-fi. Spektakularna, obsadzana głośnymi nazwiskami i przepełniona niesamowitymi – czasem mniej, czasem bardziej trafionymi – efektami specjalnymi. Widzowie to kochają, nawet jeśli niektóre części były nieco słabsze. Spin-offy, pozbawione blichtru, muszą radzić sobie inaczej, czego dowodem jest – i chwała za to – pierwszy zwiastun The New Mutants, pełnymi garściami czerpiący z kina grozy.

Jeśli Logan był filmem drogi, Deadpool czarną komedią akcji, tak The New Mutants wygląda bardziej na horror, niż na klasyczne blockbusterowe łubudubu. Oczywiście, najpewniej zostanie to pokazane w ramach uproszczenia, jakim jest kino superbohaterskie.

The New Mutants to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier kinowych. Widowisko pojawi się na dużych ekranach już 13 kwietnia 2018 roku i wygląda na to, że jest na co czekać. To może być początek niesamowitej serii! Mocno trzymam kciuki za film Josha Boone’a.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

stranger things 2 logo

Stranger Things w stylu Piątku trzynastego – sprawdź nietypowy teaser

Finalny zwiastun Stranger Things

Obejrzałem finalny zwiastun Stranger Things i jestem zachwycony