The Boys sezon 4

Zwiastun The New Mutants jest dokładnie tym, na co czekałem, a nawet więcej

Dariusz Filipek
3 min czytania
Zwiastun The New Mutants zapowiada dosyć oryginalne widowisko, jak na standardy superbohaterskie | FOX

Z ostatniej chwili

Zwiastun The New Mutants wskazuje na to, że nowy film o mutantach może być lepszym, a nawet jeśli nie lepszym to ciekawszym podejściem do X-Men niż właściwa seria. Przynajmniej z punktu widzenia fana historii obrazkowych, który ma w pamięci fakt, iż początkowo nie mieliśmy do czynienia z zahartowaną w bojach grupą odmieńców, a dzieciakach obdarzonych niesamowitymi zdolnościami, szukających swojego miejsca w świecie.

- Reklama -
Ad image

Zaraz zobaczycie Anyę Taylor-Joy, która dała się poznać od najlepszej strony w świetnym, niepokojącym i wyjątkowo nastrojowym horrorze Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii. Tym razem rzuci nieco czarów jako Magik, siostra Colossusa.

Zwiastun The New Mutants Magik
Anya Taylor-Joy jako Illyana Rasputin – Magik w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Pojawia się także Maisie Williams, fanom Gry o tron kojarząca się jednoznacznie. W The New Mutants jest wilkołaczycą Wolfsbane.

Zwiastun The New Mutants Wolfsbane
Maisie Williams jako Rahne Sinclair – Wolfsbane w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Gwiazda Stranger Things Charlie Heaton sportretuje Sama Guthrie, który często liderował grupie pod pseudonimem Cannonball.

Zwiastun The New Mutants Cannonball
Charlie Heaton jako Sam Guthrie – Cannonball w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Henry Zaga wcieli się w multimilionera Roberto da Costę, który w świecie mutantów jest znany przede wszystkim jako Sunspot.

Zwiastun The New Mutants Sunspot
Henry Zaga jako Roberto da Costa – Sunspot w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Z kolei Blu Hunt odegra Mirage. Jej postać to indianka Danielle Moonstar, operująca sporym wachlarzem nieco nietypowych mocy. Od tworzenia astralnych obrazów, które wyrażają emocje, poprzez generowanie broni z psionicznej plazmy, na zdolnościach stricte telepatycznych kończąc.

Zwiastun The New Mutants Mirage
Blu Hunt jako Danielle Moonstar – Mirage w zwiastunie The New Mutants | Marvel, FOX

Już wiecie, kto jest kim, a teraz zapraszam na zwiastun The New Mutants. Jest co oglądać!

X-Men to seria bezpiecznie czerpiąca z dobrodziejstw kina sci-fi. Spektakularna, obsadzana głośnymi nazwiskami i przepełniona niesamowitymi – czasem mniej, czasem bardziej trafionymi – efektami specjalnymi. Widzowie to kochają, nawet jeśli niektóre części były nieco słabsze. Spin-offy, pozbawione blichtru, muszą radzić sobie inaczej, czego dowodem jest – i chwała za to – pierwszy zwiastun The New Mutants, pełnymi garściami czerpiący z kina grozy.

Jeśli Logan był filmem drogi, Deadpool czarną komedią akcji, tak The New Mutants wygląda bardziej na horror, niż na klasyczne blockbusterowe łubudubu. Oczywiście, najpewniej zostanie to pokazane w ramach uproszczenia, jakim jest kino superbohaterskie.

The New Mutants to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier kinowych. Widowisko pojawi się na dużych ekranach już 13 kwietnia 2018 roku i wygląda na to, że jest na co czekać. To może być początek niesamowitej serii! Mocno trzymam kciuki za film Josha Boone’a.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz