Drugi zwiastun Thor: Ragnarok (2017)
Kadr ze zwiastuna filmu Thor: Ragnarok | Źr. Foto. Marvel YouTube - zrzut ekranu
in

SUPER!SUPER!

Oficjalny zwiastun Thor: Ragnarok jest PRZE-PIĘ-KNY!!!

Zwiastun Thor: Ragnarok jest kolorowy, zabawny, efektowny i epicki. Mądre głowy z Marvel Studios doskonale wiedzą, jak zachęcić mnie do wizyty w kinie.

A już nie musieli. Poprzednia zapowiedź najnowszego Thora kupiła mnie bez reszty. Drugi zwiastun tylko podsycił oczekiwanie.

I to jak podsycił! Sprawdźcie sami – warto, bardzo warto.

Jeszcze nie widziałem najnowszego materiału z Ligii Sprawiedliwości, ale jak do tej pory to właśnie trzeci Thor kupił mnie najbardziej.

Zwiastun Thor: Ragnarok to tak cholernie cudowna feeria kolorów, uzupełniona świetnie napisanymi dialogami, a jednocześnie zapowiedź miażdżąco epickich bitew, że ciężko tego filmu nie pokochać już teraz.

Chociaż początkowo nie byłem zbyt podekscytowany wyborem Taika Waitit na reżysera, to teraz wiem, iż był to strzał w dziesiątkę. Dlatego podekscytowany odliczam powoli dni do 27 października, kiedy to Thor: Ragnarok będzie miał premierę w naszych kinach.

Jeśli ten film będzie tak dobry, jak jego zwiastuny, to zmiażdży tegoroczny box office.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Zwiastun The Defenders

Zwiastun The Defenders, którego nie możesz przegapić

Zwiastun Ligii Sprawiedliwości 2017 online

Zwiastun Ligii Sprawiedliwości prezentuje się epicko!