Drugi zwiastun Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok
in

SUPER!SUPER!

Oficjalny zwiastun Thor: Ragnarok jest PRZE-PIĘ-KNY!!!

Zwiastun Thor: Ragnarok jest kolorowy, zabawny, efektowny i epicki. Mądre głowy z Marvel Studios doskonale wiedzą, jak zachęcić mnie do wizyty w kinie.

A już nie musieli. Poprzednia zapowiedź najnowszego Thora kupiła mnie bez reszty. Drugi zwiastun tylko podsycił oczekiwanie.

I to jak podsycił! Sprawdźcie sami – warto, bardzo warto.

Jeszcze nie widziałem najnowszego materiału z Ligii Sprawiedliwości, ale jak do tej pory to właśnie trzeci Thor kupił mnie najbardziej.

Zwiastun Thor: Ragnarok to tak cholernie cudowna feeria kolorów, uzupełniona świetnie napisanymi dialogami, a jednocześnie zapowiedź miażdżąco epickich bitew, że ciężko tego filmu nie pokochać już teraz.

Chociaż początkowo nie byłem zbyt podekscytowany wyborem Taika Waitit na reżysera, to teraz wiem, iż był to strzał w dziesiątkę. Dlatego podekscytowany odliczam powoli dni do 27 października, kiedy to Thor: Ragnarok będzie miał premierę w naszych kinach.

Jeśli ten film będzie tak dobry, jak jego zwiastuny, to zmiażdży tegoroczny box office.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Zwiastun The Defenders

Zwiastun The Defenders, którego nie możesz przegapić

Zwiastun Ligii Sprawiedliwości 2017 online

Zwiastun Ligii Sprawiedliwości prezentuje się epicko!