in

SUPER!SUPER!

Oficjalny zwiastun Thor: Ragnarok jest PRZE-PIĘ-KNY!!!

Drugi zwiastun Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok

Zwiastun Thor: Ragnarok jest kolorowy, zabawny, efektowny i epicki. Mądre głowy z Marvel Studios doskonale wiedzą, jak zachęcić mnie do wizyty w kinie.

A już nie musieli. Poprzednia zapowiedź najnowszego Thora kupiła mnie bez reszty. Drugi zwiastun tylko podsycił oczekiwanie.

I to jak podsycił! Sprawdźcie sami – warto, bardzo warto.

Jeszcze nie widziałem najnowszego materiału z Ligii Sprawiedliwości, ale jak do tej pory to właśnie trzeci Thor kupił mnie najbardziej.

Zwiastun Thor: Ragnarok to tak cholernie cudowna feeria kolorów, uzupełniona świetnie napisanymi dialogami, a jednocześnie zapowiedź miażdżąco epickich bitew, że ciężko tego filmu nie pokochać już teraz.

Chociaż początkowo nie byłem zbyt podekscytowany wyborem Taika Waitit na reżysera, to teraz wiem, iż był to strzał w dziesiątkę. Dlatego podekscytowany odliczam powoli dni do 27 października, kiedy to Thor: Ragnarok będzie miał premierę w naszych kinach.

Jeśli ten film będzie tak dobry, jak jego zwiastuny, to zmiażdży tegoroczny box office.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zwiastun The Defenders

Zwiastun The Defenders, którego nie możesz przegapić

Zwiastun Ligii Sprawiedliwości 2017 online

Zwiastun Ligii Sprawiedliwości prezentuje się epicko!