The Boys sezon 4

Oficjalny zwiastun Thor: Ragnarok jest PRZE-PIĘ-KNY!!!

Dariusz Filipek
1 min czytania
Thor: Ragnarok

Z ostatniej chwili

Zwiastun Thor: Ragnarok jest kolorowy, zabawny, efektowny i epicki. Mądre głowy z Marvel Studios doskonale wiedzą, jak zachęcić mnie do wizyty w kinie.

- Reklama -
Ad image

A już nie musieli. Poprzednia zapowiedź najnowszego Thora kupiła mnie bez reszty. Drugi zwiastun tylko podsycił oczekiwanie.

I to jak podsycił! Sprawdźcie sami – warto, bardzo warto.

Jeszcze nie widziałem najnowszego materiału z Ligii Sprawiedliwości, ale jak do tej pory to właśnie trzeci Thor kupił mnie najbardziej.

Zwiastun Thor: Ragnarok to tak cholernie cudowna feeria kolorów, uzupełniona świetnie napisanymi dialogami, a jednocześnie zapowiedź miażdżąco epickich bitew, że ciężko tego filmu nie pokochać już teraz.

Chociaż początkowo nie byłem zbyt podekscytowany wyborem Taika Waitit na reżysera, to teraz wiem, iż był to strzał w dziesiątkę. Dlatego podekscytowany odliczam powoli dni do 27 października, kiedy to Thor: Ragnarok będzie miał premierę w naszych kinach.

Jeśli ten film będzie tak dobry, jak jego zwiastuny, to zmiażdży tegoroczny box office.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz