Zagubieni w kosmosie, Santa Clarita Diet, Seria niefortunnych zdarzeń, Game Over Man!, Take Your Pills, netflix, zwiastuny, zwiastun, netflix original, lost in space
Netflix już niedługo udostępni swoim abonentom 5. nowych widowisk (Netflix; edycja: Popkulturyści)
in ,

LOLLOL SMUTNESMUTNE

Zwiastuny Netflixa – Zagubieni w kosmosie, Santa Clarita Diet, Seria niefortunnych zdarzeń, Game Over, Man!, Take Your Pills

Nadrabiamy, bo jest co. Ten tydzień, jak ostatnio niemal każdy, pobłogosławił nas wieloma zwiastunami świetnie zapowiadających się produkcji. Zebrałem dla Was najciekawsze oraz te, których nie wypada przegapić.

Netflix zasypuje nas tak wieloma widowiskami, że ciężko tu nie mówić o bezgranicznej miłości do tego serwisu. Żal robi się jego konkurencji, która z miesiąca na miesiąc schodzi na coraz dalszy plan. Wiem to z obdukcji. HBO, ShowMaxowi i Amazon Prime Video poświęcam nie więcej niż 5-10% swojego streamingowego czasu. Co można sprowadzić wyłącznie do jednego, marszu żałobnego.

Zwiastun serialu Netflixa Zagubieni w kosmosie

Gdybym obejrzał tę zapowiedź i na końcu byłaby data wyświetlania Zagubionych w kosmosie w kinach, szedłbym. Netflix przygotował świetny zwiastun swojego nowego serialu. Pełen emocji, obiecujący niesamowitą historię, a efekty specjalne nie odstają od tego, co prezentują widowiska sci-fi, oglądane na dużych ekranach.

Zagubieni to remake telewizyjnego klasyka, opowiadającego o rodzinie Robinsonów, która stara się przetrwać na obcej, pełnej niebezpieczeństw planecie. Premiera 13 kwietnia. Będę oglądał.

Zagubieni w kosmosie na Netfliksie

Zwiastun 2. sezonu serialu Netflixa Santa Clarita Diet

Pierwszy sezon Santa Clarita Diet mnie nie kupił. I nie tylko mnie, kiedy spojrzeć na średnią ocen z Metacritic (66/100) oraz Filmwebu (6,7/10). Przerwałem oglądanie bodaj po trzecim odcinku. Dlatego zwiastun najnowszego odnotowuję wyłącznie z kronikarskiej powinności.

I wygląda na to, że będziemy mieli powtórkę z rozrywki. Sheila (Drew Barrymore) nadal jest zombie i konsumuje ludzi, a Joel (Timothy Olyphant) stara się ogarnąć bałagan, którego dopuszcza się żona. Premiera 23 marca. Ja odpadam.

Santa Clarita Diet na Netfliksie

https://www.youtube.com/watch?v=4DrJ-JoWQoY

Zwiastun filmu Netflixa Game Over, Man!

O ile Netflix wymasterował seriale, o tyle z filmami jeszcze niedomaga. W bibliotece produkcji oryginalnych jest sporo świetnych, nawet nominowanych do Oscara widowisk. Niestety ich przytłaczająca liczba woła o pomstę do nieba. Jak będzie z Game Over, Man!? Na tę chwilę ciężko wyrokować.

Ma to być komedia naszpikowana akcją. Opowiada o trzech przyjaciołach, stawiających czoła groźnym terrorystom, którzy opanowali hotel i wzięli zakładników. Premiera 23 marca. Z ciekawości można sprawdzić, może być zabawnie. Film reżyseruje Kyle Newacheck. Znacie go z pracy nad serialem Workaholics oraz Community.

Game Over, Man! na Netfliksie

Zwiastun 2. sezonu serialu Seria niefortunnych zdarzeń

Z 2. sezonem wraca Seria niefortunnych zdarzeń, czyli kontynuacja przygód bohaterów z serialu, który powstał na kanwie serii powieści o Lemonym Snicketcie. Zapowiedź jest bardzo filmowa, bardzo dobrze zrealizowana i zachęca do obejrzenia – to wiem na pewno. Fani pierwszego sezonu pewnie już się gotują na seans, który rozpocznie się 30 marca.

Seria niefortunnych zdarzeń na Netfliksie

Zwiastun filmu dokumentalnego Netflixa Take Your Pills

Netflix to nie tylko filmy i seriale. To również świetne dokumenty. Jaki będzie Take Your Pills? Na pewno ważny. Traktuje o Adderallu. Bardzo popularnym leku, który amerykanie łykają od lat, niczym landryny. Sprzedawany, jako lek pomocniczy w leczeniu nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń uwagi, przez wielu jest traktowany, jako amfetamina na receptę. O uzależnieniu od niego i jego skutkach ubocznych, opowie nowa produkcja Netflixa, już 16 marca. Jestem ciekaw.

Take Your Pills na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Luke Cage Netflix Sezon 2 online

Luke Cage – pierwsza zajawka i oficjalna data premiery 2. sezonu

netflix requiem bbc serial seriale 2018

Requiem – czy warto obejrzeć nowy serial oryginalny Netflixa?