Supernatural Riverdale Amazon
(zdjęcia: The CW, Amazon Studios; edycja: Popkultryści)
in ,

SUPER!SUPER!

Zwiastuny: Supernatural, Riverdale oraz nowości od Amazonu

Po ostatniej dawce blisko 50 zwiastunów, jaką Wam zaserwowałem, kolejne cztery produkcje to tyle, co nic. Jednak to nie znaczy, że rozmieniam się na drobne, bo przynajmniej dwa z tych widowisk znajdą spore grono odbiorców.

Stacja The CW wypuściła podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego nieprzyzwoitą liczbę zwiastunów nowych seriali. Kręci się tam więcej, niż nasze prababcie kręciły na swoich kołowrotkach.

Zwiastun 3. sezonu serialu Riverdale od The CW

https://www.youtube.com/watch?v=fUVSZCuTeeY&t=3s

Czy Wam się to podoba, czy też nie, Riverdale okazało się wielkim sukcesem. Dlatego stacja The CW wie co robić – kuć żelazo, póki gorące, zapowiadając tym samym 3. sezon adaptacji komiksów wydawnictwa Archie Comics. Zwiastun zdaje się mówić, iż kolejna odsłona będzie jeszcze bardziej over the top niż poprzednie dwie. Czy tak będzie, przekonamy się 10 października, kiedy to pojawi się premierowy odcinek.

Wspominkowy zwiastun13. sezonu serialu Supernatural od The CW

https://www.youtube.com/watch?v=At8HyH_D7OM

Telenowela o walce niebios z piekłem trwa w najlepsze. Chociaż sam porzuciłem Supernatural chyba przed, a może jeszcze w 8. sezonie, to twórcom tematy się najwidoczniej nie kończą. Rozmawiałem niedawno ze znajomym, oglądającym ów serial na bieżąco i wykładałem mu możliwe zdarzenia, które mogłyby się pojawić w tym widowisku i prezentowałem przy tym sposoby na ich rozwiązanie. Okazało się, że byłem bardzo blisko, więc po co oglądać coś, co… Nieważne. Premiera 14. sezonu 20-odcinkowego Supernatural 11 października.

Klipy towarzyszące premierze filmu dokumentalnego Pokolenia pieniądza (Generation Wealth)

Lauren Greenfield w ciągu swojej kariery spotykała ludzi, którzy osiągnęli wiele. Jednak ich obłąkańczy pęd za pieniądzem trwa nieustannie. Zarabiają tylko po to, by wydawać. Im więcej mają, tym bardziej kuriozalne są ich cele i zachcianki. Wielkie domy zamieniają na jeszcze większe. Ich dzieci nie znają swoich sąsiadów, ale mogą wymienić wszystkie Kardashianki. Kiedy nie wystarczają im operacje plastyczne na sobie, robią je swoim zwierzakom domowym. Dokument Pokolenie pieniądza który miał właśnie premierę w wybranych kinach w Stanach Zjednoczonych, opowiada o ludziach, którzy cierpią na nienasycenie.

Klipy towarzyszące premierze filmu Don’t Worry, He Won’t Get Far On Foot

Napisałem, że pojawiły się klipy towarzyszące premierze Don’t Worry, He Won’t Get Far On Foot, chociaż film pojawiał się tu i ówdzie wcześniej. Grano go na wielu festiwalach, ale dopiero tydzień temu pojawił się oficjalnie w Stanach Zjednoczonych – w ograniczonej liczbie kin, żeby być dokładnym.

Widowisko opowiada o dosyć offowym twórcy komiksowym, którego czarny, groteskowy, zaczepny humor wylewał się z prostych, momentami przypominających bohomazy ilustracji. W filmie Gusa Van Santa w Johna Callahana wcielił się Joaquin Phoenix. Obok niego zobaczycie m.in. Jonaha Hilla i Jacka Blacka. Polskiej premiery, przynajmniej dużej, na pewno nie będzie, więc poczekamy na streaming. Najprawdopodobniej produkcję będzie można obejrzeć na Amazon Prime Video, jeśli firma się obudzi i przypomni sobie, że kiedyś debiutowali u nas ze swoim serwisem.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Seriale San Diego Comic-Con 2018 seriale SDCC18

Serialowe zwiastuny z San Diego Comic-Con 2018

serial Il Cacciatore Polowanie na mafię canal plus

Włoskich seriali kryminalnych nigdy za wiele. Il Cacciatore. Polowanie na mafię idzie w ślad za Gomorrą i Suburrą.