Żywioły Saszy - Ogień serial player.pl Katarzyna Bonda
Premiera serialu "Żywioły Saszy - Ogień" na Player.pl
in

SZOKSZOK

Premiera dnia: “Żywioły Saszy – Ogień” w serwisie Player.pl

Już dziś możecie obejrzeć pierwszy odcinek serialu “Żywioły Saszy – Ogień” – nowej produkcji oryginalnej serwisu Player.pl.

“Żywioły Saszy – Ogień” to adaptacja prozy Katarzyny Bondy – jednej z najchętniej czytanych polskich pisarek, której powieści mocno dzielą czytelników. Jej popularność nie słabnie, ale są również tacy, którzy na jej kryminałach się sparzyli.

⚡ PRZECZYTAJ: “Erotica 2022” – polski film oryginalny Netflixa już za kilka dni w serwisie

W Saszę Załuską, wcieliła się Magdalena Boczarska. Bohaterka wraca do Polski po długoletnim pobycie w Wielkiej Brytanii, gdzie szkoliła się w zawodzie profilera kryminalnego. Szybko znajduje zajęcie i zaczyna zajmować się pierwszą zbrodnią, do której doszło w Łodzi. Ma na głowie nie tylko tropienie podpalacza, ale również musi zmagać się ze swoją mroczną przeszłością.

Po pierwszym odcinku mogę śmiało stwierdzić, że mamy do czynienia z dosyć generycznym widowiskiem. Bohaterka jest miejscami tak życiowo niekonsekwentna, że zahacza o smutny żart. Serial ogląda się przyzwoicie, kiedy wyrzucić z głowy niektóre przaśne momenty, ale raczej nie będzie niczym więcej niż kolejnym przeciętnym polskim kryminałem.

Magdalena Boczarska jako Sasza Załuska
Magdalena Boczarska jako Sasza Załuska

Książkowa seria o Saszy Załuskiej liczy cztery tomy i jeśli pierwszy sezon okaże się sukcesem, to najpewniej możemy liczyć na kolejne odsłony. Dlatego dajcie znać w sekcji komentarzy czy oglądaliście już premierowy odcinek oraz czy przypadł Wam do gustu. Kolejne będą pojawiały się na Playerze co tydzień i będzie ich w sumie siedem.

Oglądaj serial “Żywioły Saszy – Ogień” w serwisie Player.pl ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

servant sezon 2 zwiastun apple tv plus

“Servant” wraca w styczniu na Apple. Gdzie jest Jericho?

mroczne materie sezon 2 hbo go

Premiera dnia: “Mroczne materie” – sezon 2. na HBO GO