Żywioły Saszy - Ogień serial player.pl Katarzyna Bonda
Premiera serialu "Żywioły Saszy - Ogień" na Player.pl
in

SZOKSZOK

Premiera dnia: “Żywioły Saszy – Ogień” w serwisie Player.pl

Już dziś możecie obejrzeć pierwszy odcinek serialu “Żywioły Saszy – Ogień” – nowej produkcji oryginalnej serwisu Player.pl.

“Żywioły Saszy – Ogień” to adaptacja prozy Katarzyny Bondy – jednej z najchętniej czytanych polskich pisarek, której powieści mocno dzielą czytelników. Jej popularność nie słabnie, ale są również tacy, którzy na jej kryminałach się sparzyli.

⚡ PRZECZYTAJ: “Erotica 2022” – polski film oryginalny Netflixa już za kilka dni w serwisie

W Saszę Załuską, wcieliła się Magdalena Boczarska. Bohaterka wraca do Polski po długoletnim pobycie w Wielkiej Brytanii, gdzie szkoliła się w zawodzie profilera kryminalnego. Szybko znajduje zajęcie i zaczyna zajmować się pierwszą zbrodnią, do której doszło w Łodzi. Ma na głowie nie tylko tropienie podpalacza, ale również musi zmagać się ze swoją mroczną przeszłością.

Po pierwszym odcinku mogę śmiało stwierdzić, że mamy do czynienia z dosyć generycznym widowiskiem. Bohaterka jest miejscami tak życiowo niekonsekwentna, że zahacza o smutny żart. Serial ogląda się przyzwoicie, kiedy wyrzucić z głowy niektóre przaśne momenty, ale raczej nie będzie niczym więcej niż kolejnym przeciętnym polskim kryminałem.

Magdalena Boczarska jako Sasza Załuska
Magdalena Boczarska jako Sasza Załuska

Książkowa seria o Saszy Załuskiej liczy cztery tomy i jeśli pierwszy sezon okaże się sukcesem, to najpewniej możemy liczyć na kolejne odsłony. Dlatego dajcie znać w sekcji komentarzy czy oglądaliście już premierowy odcinek oraz czy przypadł Wam do gustu. Kolejne będą pojawiały się na Playerze co tydzień i będzie ich w sumie siedem.

Oglądaj serial “Żywioły Saszy – Ogień” w serwisie Player.pl ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

servant sezon 2 zwiastun apple tv plus

“Servant” wraca w styczniu na Apple. Gdzie jest Jericho?

mroczne materie sezon 2 hbo go

Premiera dnia: “Mroczne materie” – sezon 2. na HBO GO