smak stokrotek kiedy premiera sezon 3 netflix serial
Kiedy będzie premiera trzeciego sezonu "Smaku stokrotek"?
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie

Kiedy premiera trzeciego sezonu serialu “Smak stokrotek”?

“Smak stokrotek” można lubić lub nie, ale ciężko odmówić serialowi pewnej popularności. Dlatego pytania o powstanie trzeciego sezonu są jak najbardziej wskazane.

“Smak stokrotek” to serial kryminalny wyprodukowany dla stacji TVG i pokazywany na niemal całym świecie przez Netflix. Hiszpańskie widowisko doczekało się do tej pory dwóch sezonów – każdy z nich ma po sześć około godzinnych odcinków. Historia została uhonorowana nagrodą dla najlepszego serialu podczas rozdania galicyjskiego Premio Mestre Mateo.

Produkcja spotkała się z przyzwoitym przyjęciem przez światową widownię. Na IMDB serial ma obecnie ocenę 7,1/10, a na naszym Filmwebie nieco słabsze 6,9/10. Ja byłem o wiele mniej przychylny temu kryminałowi, wystawiając mu ocenę 3/10. Wytykałem produkcji nieprzekonujący scenariusz, momentami wyjątkowo słabą realizację i niewnoszenie przy tym niczego ciekawego do gatunku.

O czym opowiada “Smak stokrotek”?

Widowisko traktuje o początkującej funkcjonariuszce Straży Obywatelskiej, Rosie (w tej roli Maria Mera), która przyjeżdża do galicyjskiego miasteczka, aby zbadać sprawę zniknięcia młodej kobiety. Okazuje się, że miejsce, do którego przybyła, skrywa wiele tajemnic. Podobnie jak sama bohaterka.

Zwiastun drugiego sezonu serialu “Smak stokrotek”

Kiedy premiera trzeciego sezonu “Smaku Stokrotek”?

Pierwszy sezon “Smaku stokrotek” cieszył się relatywnie dużą popularnością i zyskał sympatię również poza Hiszpanią. Drugi nieco mniej przyciągał. Być może nie był już tak interesujący przy dzisiejszej bibliotece Netflixa, która mocno rozrosła się przez dwa lata. Również długi czas oczekiwania na kontynuację mógł nieco produkcji zaszkodzić.

Nie oznacza to, że trzeci sezon nie powstanie. Chociaż na razie nie ma żadnych oficjalnych ogłoszeń, to istnieje pewne prawdopodobieństwo, iż trzecia odsłona może jeszcze zawitać na Netflix. Drugi sezon zakończył wiele kwestii, ale wciąż jest miejsce na dopowiedzenie niektórych wątków lub rozpoczęcie nowych historii z bohaterami “Smaku stokrotek”.

Kiedy to się stanie? Ciężko wyrokować. Pierwszy sezon miał premierę w stacji TVG 3 października 2018 roku, a Netflix pokazał go dopiero 31 marca 2019 roku. Druga odsłona pojawiła się w stacji TVG 22 marca 2020 roku, a Netflix pokazał ją swojej widowni 2 kwietnia 2021 roku. Tym samym można założyć, iż trzeci sezon, jeśli powstanie, to zobaczymy go w serwisie dopiero w 2023 roku, około roku po premierze na TVG, chyba że zmianie ulegnie umowa między galicyjską telewizją a serwisem strumieniującym.

🔴 Wpis będzie aktualizowany wraz z pojawianiem się nowych informacji o kontynuacji serialu.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kto zabił sarę sezon 2 netflix kiedy premiera sezon 2 drugi sezon drugi

Wiemy, kiedy premiera drugiego sezon serialu “Kto zabił Sarę?”

netflix produkcje serwisu firmy netflixa

Netflix będzie działał lokalnie, aby wygrywać globalnie, ale w tej strategii czegoś brakuje