in

Twórcy filmu “Barbie” już pracują nad sequelem po oszałamiającym sukcesie produkcji w kinach

MILIARD NA KONCIE! Przełomowy hit, z udziałem Margot Robbie i Ryana Goslinga, zdobył ponad miliard dolarów na całym świecie. Dlatego historia musi być kontynuowana.

Film odniósł tak wielki sukces, że rozmowy na temat kontynuacji już się rozpoczęły – donoszą informatorzy.

Źródło powiedziało: “Skontaktowano się z ekipą, która pracowała nad filmem “Barbie”, aby omówić pracę nad sequelem. Jest jeszcze bardzo wcześnie, ale stało się jasne, że szefowie chcą zatrudnić tę samą ekipę do sequela, co do pierwszej części. Emaile zostały wysłane, ale trzeba jeszcze sprecyzować szczegóły.”

“Barbie”, który zadebiutował na dużych ekranach w lipcu, była pomysłem Margot, która zaprosiła do projektu nominowaną do Oscara reżyserkę Gretę Gerwig.

Margot w 2018 roku udała się do producenta zabawek Mattel w celu uzyskania praw do postaci Barbie i to był strzał w dziesiątkę. Czy raczej w miliard, bo obecnie “Barbie” przyniosła do światowych kas biletowych oszałamiający 1,187 miliard dolarów.

Zwiastun filmu “Barbie”

Film opowiada historię Barbie, granej przez Margot oraz Kena, odgrywanego przez Ryana Goslinga, którzy wyruszają na podróż “odkrywania siebie”, po tym jak zostają wydaleni z utopijnej kariny.

Wytwórnia Warner Bros. łasa na hit, wreszcie go ma i tegoroczna “Barbie” ustępuje w kinach wyłącznie filmowi animowanemu “Super Mario Bros.”, który przyniósł 1,356 miliard dolarów.

Zanim obejrzymy sequel “Barbie” w kinach, pierwszą część będziemy mogli przypomnieć sobie w serwisie HBO Max.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Śmierć Angusa Clouda – bez śladu listu pożegnalnego. Teoria przypadkowego przedawkowania wspierana dowodami

Gwiazda filmu “Królewna Śnieżka” wzbudziła oburzenie fanów, nazywając disneyowskiego Księcia “prześladowcą”