The Boys sezon 4

Twórcy filmu “Barbie” już pracują nad sequelem po oszałamiającym sukcesie produkcji w kinach

Magda Kucybała
2 min czytania

Z ostatniej chwili

MILIARD NA KONCIE! Przełomowy hit, z udziałem Margot Robbie i Ryana Goslinga, zdobył ponad miliard dolarów na całym świecie. Dlatego historia musi być kontynuowana.

Film odniósł tak wielki sukces, że rozmowy na temat kontynuacji już się rozpoczęły – donoszą informatorzy.

- Reklama -
Ad image

Źródło powiedziało: “Skontaktowano się z ekipą, która pracowała nad filmem “Barbie”, aby omówić pracę nad sequelem. Jest jeszcze bardzo wcześnie, ale stało się jasne, że szefowie chcą zatrudnić tę samą ekipę do sequela, co do pierwszej części. Emaile zostały wysłane, ale trzeba jeszcze sprecyzować szczegóły.”

“Barbie”, który zadebiutował na dużych ekranach w lipcu, była pomysłem Margot, która zaprosiła do projektu nominowaną do Oscara reżyserkę Gretę Gerwig.

Margot w 2018 roku udała się do producenta zabawek Mattel w celu uzyskania praw do postaci Barbie i to był strzał w dziesiątkę. Czy raczej w miliard, bo obecnie “Barbie” przyniosła do światowych kas biletowych oszałamiający 1,187 miliard dolarów.

Zwiastun filmu “Barbie”

Film opowiada historię Barbie, granej przez Margot oraz Kena, odgrywanego przez Ryana Goslinga, którzy wyruszają na podróż “odkrywania siebie”, po tym jak zostają wydaleni z utopijnej kariny.

Wytwórnia Warner Bros. łasa na hit, wreszcie go ma i tegoroczna “Barbie” ustępuje w kinach wyłącznie filmowi animowanemu “Super Mario Bros.”, który przyniósł 1,356 miliard dolarów.

- Reklama -
Skazana Max serial

Zanim obejrzymy sequel “Barbie” w kinach, pierwszą część będziemy mogli przypomnieć sobie w serwisie HBO Max.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz