mcmillions serial dokumentalny hbo go mcdonalds
McMillions, czyli afera z Big Makiem w tle (HBO)
in

SUPER!SUPER!

McMillions, czyli serial dokumentalny HBO o aferze z loterią w McDonald’s

https://www.youtube.com/watch?v=M-Tolj_0v9E

W HBO GO spotkajmy się, by obejrzeć nowy serial dokumentalny McMillions, który opowie o kulisach oszustwa w Wielkiej loterii Monopoly sieci fast foodów McDonald’s.

Według twórców McMillions to historia dziwniejsza niż fikcja, a przez wielu postronnych rzecz jest uważana za tradycyjne przestępstwo serwowane po amerykańsku. I faktycznie, serial dokumentalny opowie o oszustwie związanym z Wielką loterią Monopoly w McDonald’s, a zwiastun zapowiada pełne szaleństwo. Wszystko zaczęło się od tego, że jeden ze specjalistów od spraw bezpieczeństwa wyciągnął “na słupy” miliony dolarów z popularnej gry. Działał tak przez lata, ale FBI okazało się ostatecznie górą.

W sierpniu 2018 roku studio filmowe 20th Century Fox ogłosiło, iż planuje nakręcić film opowiadający o tym oszustwie. Wyreżyserować go miał Ben Affleck, a scenariuszem mieli zająć się Paul Wernick i Rhett Reese. W produkcję zaangażowany był również Matt Damon, ale od pewnego czasu o widowisku jest cicho.

Dwuodcinkowy serial dokumentalny McMillions będzie miał premierę na HBO GO na początku 2020 roku. Produkcję wyreżyserowali James Lee Hernandez oraz Brian Lazarte.

McMillions na HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nowości tygodnia premiery netflix historia małżeńska apple tv+ disney+ amazon prime video kina hbo go

Nowości tygodnia – Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Disney+ i kina (49/2019)

the outsider opis fabuły stephen king serial data premiery liczba odcinków obsada i twórcy

The Outsider – Jason Bateman jako oskarżony o mord na jedenastolatku