the outsider opis fabuły stephen king serial data premiery liczba odcinków obsada i twórcy
W styczniu na HBO GO będzie miał premierę świetnie zapowiadający się serial The Outsider
in

SUPER!SUPER!

The Outsider – Jason Bateman jako oskarżony o mord na jedenastolatku

HBO jest prawdopodobnie bardzo zadowolone z serialu The Outsider, gdyż w krótkim czasie dostaliśmy już drugi zwiastun widowiska.

The Outsider to serial na podstawie prozy Stephena Kinga. Książkowy pierwowzór wydano w maju zeszłego roku, a HBO jeszcze w grudniu 2018 roku ogłosiło, iż przeniesie tę opowieść na mały ekran.

The Outsider – o czym będzie serial?

We Flint City detektyw policji Ralph Anderson (Ben Mendelsohn) aresztuje nauczyciela i trenera Małej ligi Terry’ego Maitlanda (Jason Bateman) przed tłumem ludzi na meczu baseballa, oskarżając go o gwałt, okaleczenie i morderstwo jedenastolatka. Miasto szybko zwraca się przeciwko nauczycielowi, który twierdzi, iż jest niewinny. Maitland zatrudnia przyjaciela, który jest prawnikiem Howiego Golda (Bill Camp), aby mu pomógł, ale problematyczne jest, że Anderson ma naocznych świadków i dowody jasno wskazują na jego winę. W tym czasie reporterzy nękają żonę Terry’ego i jego córki. Z drugiej strony okazuje się, że są również świadkowie na to, iż nauczyciel był w czasie morderstwa poza miastem. Pojawia się także dowód wskazujący, iż niewinny człowiek siedzi w areszcie. Czy Maitland ma sobowtóra? Zanim sprawa się wyjaśni, rzeczy skomplikują się jeszcze bardziej.

The Outsider Jason Bateman
Jason Bateman w serialu The Outsider (HBO)

The Outsider – obsada i twórcy serialu

Jason Bateman nie tylko zagra jednego z bohaterów, ale gwiazda Ozark również jest producentem i reżyserem kilku odcinków serialu. Showrunnerem widowiska jest Richard Price, którego możecie kojarzyć z pracy nad Kronikami Times Square i Długą nocą.

the outsider serial hbo go zwiastun
Plakat serialu The Outsider (HBO)

W serialu pojawi się również Cynthia Erivo, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vazquez, Jeremy Bobb, Marc Menchaca, Frank Deal oraz Dayna Beilenson.

The Outsider – data premiery i liczba odcinków

Serial będzie miał 10 odcinków. Premiera pierwszego i drugiego została ustalona na 12 stycznia. W Polsce najpewniej obejrzymy go kilka godzin po północy 13 stycznia.  Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun.

The Outsider na HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

mcmillions serial dokumentalny hbo go mcdonalds

McMillions, czyli serial dokumentalny HBO o aferze z loterią w McDonald’s

Homeland serial netflix sezon 8 ostatni

Homeland wraca do korzeni w ostatnim, ósmym sezonie