serial safe netflix
Michael C. Hall w zwiastunie serialu Netflixa Safe
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Safe – nowy serial Netflixa sprawi, że lepiej przypilnujecie swoje córki

Safe to dosyć niezwykły serial. Ponieważ współtworzy go bestsellerowy pisarz Harlan Coben. Koprodukcja Netflixa i stacji C8 opowie o zaginięciu nastoletniej córki głównego bohatera, w którego wcielił się Michael C. Hall, który zasłynął genialną rolą w serialu Dexter.

Nie jestem wielkim fanem Cobena. Aczkolwiek na fali jego popularności przeczytałem kilka książek jego autorstwa, ale niestety nie złapałem bakcyla. Ma solidne pióro i wydaje kolejne powieści z prędkością porządnego karabinu maszynowego wpędzonego w morderczy ruch. Safe zapowiada się na historię bardzo w jego stylu – wydarzyło się coś okropnego, więc rozpoczyna się kryminalne śledztwo. A że fanem kryminałów jestem wielkim, to mimo wszystko serialowi na pewno dam szansę.

Chociaż Michael C. Hall co chwilę pojawia się w nowych filmach i serialach, to mimo wszystko czuję niedosyt. Od czasu nieodżałowanego Dextera (jakkolwiek słabe były niektóre sezony) strasznie brakuje mi tego aktora w roli, w której kolejny raz mógłby pokazać, na co go stać. Wszystko wskazuje na to, że ten stan rzeczy się zmieni już niedługo. Premiera 8-odcinkowego serialu już 10 maja. Trzymam kciuki.

Safe na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the innocents netflix

The Innocents – serialowy romans sci-fi od Netflixa

allison mack nxivm sekta wiezienie tajemnice smallville

Z Tajemnic Smallville do sekty Nxivm – Allison Mack może trafić do więzienia na 15 lat