serial safe netflix
Michael C. Hall w zwiastunie serialu Netflixa Safe
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Safe – nowy serial Netflixa sprawi, że lepiej przypilnujecie swoje córki

Safe to dosyć niezwykły serial. Ponieważ współtworzy go bestsellerowy pisarz Harlan Coben. Koprodukcja Netflixa i stacji C8 opowie o zaginięciu nastoletniej córki głównego bohatera, w którego wcielił się Michael C. Hall, który zasłynął genialną rolą w serialu Dexter.

Nie jestem wielkim fanem Cobena. Aczkolwiek na fali jego popularności przeczytałem kilka książek jego autorstwa, ale niestety nie złapałem bakcyla. Ma solidne pióro i wydaje kolejne powieści z prędkością porządnego karabinu maszynowego wpędzonego w morderczy ruch. Safe zapowiada się na historię bardzo w jego stylu – wydarzyło się coś okropnego, więc rozpoczyna się kryminalne śledztwo. A że fanem kryminałów jestem wielkim, to mimo wszystko serialowi na pewno dam szansę.

Chociaż Michael C. Hall co chwilę pojawia się w nowych filmach i serialach, to mimo wszystko czuję niedosyt. Od czasu nieodżałowanego Dextera (jakkolwiek słabe były niektóre sezony) strasznie brakuje mi tego aktora w roli, w której kolejny raz mógłby pokazać, na co go stać. Wszystko wskazuje na to, że ten stan rzeczy się zmieni już niedługo. Premiera 8-odcinkowego serialu już 10 maja. Trzymam kciuki.

Safe na Netfliksie

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

the innocents netflix

The Innocents – serialowy romans sci-fi od Netflixa

allison mack nxivm sekta wiezienie tajemnice smallville

Z Tajemnic Smallville do sekty Nxivm – Allison Mack może trafić do więzienia na 15 lat