The Boys sezon 4

Burt Ward twierdzi, że kazano mu zmniejszyć penisa, bo był za duży w kostiumie Robina

Dariusz Filipek
3 min czytania
Adam West jako Batman i Burt Ward jako Robin w serialu Batman z 1966 roku

Z ostatniej chwili

Chcielibyście mieć takie problemy jak Burt Ward, który wcielał się w Robina w serialu z lat 60. i w filmie Batman zbawia świat.

Za kulisami kultowego i wspaniałego w swej nie wspaniałości serialu Batman wydarzyło się tak wiele historii, że jego echa docierają nawet do roku 2020, kiedy już niedużo jest nas w stanie zaskoczyć. Jednak wyznanie Burta Warda, który przez lata wcielał się w owej produkcji w Robina, jest wyjątkowo nieważne, ale jednocześnie rozbrajające.

- Reklama -
Ad image

Aktor otrzymał w zeszłym tygodniu swoją gwiazdę w Alei gwiazd w Los Angeles i zdradził dziennikarzom ciekawostkę o problemach, które spowodował jego penis na planie serialu. Twierdzi, iż ludzie odpowiedzialni za produkcję powiedzieli mu, iż jego zacne przyrodzenie jest zbyt widoczne w obcisłym stroju.

Widok napęczniałego kostiumu na ekranie telewizora mógłby być nie w smak ludziom z Katolickiej Ligii Przyzwoitości, która od 1934 roku dbała o to, by naród nie był gorszony przez hollywoodzką niemoralność i degrengoladę.

Burt Ward jako Robin i Adam West jako Batman
Burt Ward jako Robin i Adam West jako Batman rozwiązywali w serialu ważkie problemy

Co według Burta Warda zrobiono? Kazano uszyć nowy strój? Nie. Aktor twierdzi, iż postanowiono pozbyć się problemu farmakologicznie. 74-latek zdradził, że studio wysłało go do lekarza, który przepisał mu lek na zmniejszenie przyrodzenia. Brał go przez trzy dni, ale przestał w obawie, że przez jego zażywanie może stać się bezpłodny i zaczął zakrywać niemały problem peleryną.

Spoglądając na serial dziś, ciężko dać temu wiarę, bo przykrywania peleryną tam niewiele, a i bez peleryny nic szczególnego nie widać. Być może moja zazdrość powoduje lekką ślepotę lub brak mi… wyobraźni.

Burt Ward

- Reklama -
Skazana Max serial

Burt Ward jest wciąż aktywny zawodowo, ale od czasu występów jako Robin niestety grał głównie w C-klasowych produkcjach i obsadzano go raczej w trzeciorzędnych rolach.

Aktor przyznaje, iż nigdy nie zaznał szalonego hollywoodzkiego życia i trzymał się z daleka od papierosów, narkotyków czy alkoholu. I chociaż nie odwiedzał barów, nie znaczy to, że nie wychodził i nie bawił się dobrze, ale przyznaje, iż sława go nie połknęła, a dzięki temu i nie wypluła. Na planie serialu był jedną z najspokojniejszych osób.

Ponadto przyznał, iż z Adamem Westem, który wcielał się w Batmana, a który zmarł trzy lata temu, blisko przyjaźnił się przez pół wieku.

Bardziej niż na aktorstwie w ostatnich latach Burt Ward skupił się na biznesie i filantropii, w które jest żywo zaangażowany ze swoją czwartą żoną.

Źródło: Daily Mail

- Reklama -
Shogun oglądaj online serial disney

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz