in

Premiera “Spider Man: Poprzez multiwersum” na Canal+ i w innych serwisach

Zwiastun filmu

Witaj w multiwersum Spider-Mana. W “Spider Man: Poprzez multiwersum” doświadcz niesamowitej podróży przez wielowymiarowy labirynt akcji, emocji i niezrównanej kreatywności. Obejrzyj, jak Miles Morales i jego ekipa Spider-Ludzi zmierzają do walki z przerażającym złem, w otoczeniu spektakularnych efektów cyfrowych, które przyprawią cię o zawrót głowy.

CZYTAJ WSZYSTKO O:
SPIDER-MAN

“Spider Man: Poprzez multiwersum” to nie tylko film, to prawdziwa uczta dla zmysłów – pełna wizualnych popisów, energicznych dialogów i głębokich relacji. Przygotuj się na rollercoaster emocji i przekonaj się, dlaczego to jest właśnie film, na który czekałeś! Spędź niezapomniane chwile przed telewizorem i obejrzyj nowego Spider-Mana. Doświadcz magii kina animowanego w jego najlepszym wydaniu!

Obłędna figurka z Milesem Moralesem ze “Spider-Man: Poprzez multiwersum”

“Spider Man: Poprzez multiwersum” to amerykański film animowany z 2023 roku, który jest kontynuacją “Spider Man Uniwersum” z 2018 roku. Historia opowiada o Milesie Moralesie, który przemierza multiwersum, gdzie spotyka innych pajęczych ludzi. Kiedy bohaterowie starają się poradzić sobie z nowym zagrożeniem, Miles musi zdefiniować, co oznacza bycie bohaterem. Film jest pełen akcji i przygód, a także zawiera wiele wątków emocjonalnych. 

Zdaniem krytyków film jest wizualnie oszałamiający i pełen akcji od początku do końca. “Spider Man: Poprzez multiwersum” ma ocenę 95% na Rotten Tomatoes. Krytycy twierdzą, że to rzadki przypadek, kiedy kontynuacja prawie przewyższa oryginał – pełna jest oszałamiających wizualnie, zapierających dech w piersiach akcji, świetnych występów i przemyślanego rozwoju postaci.

Drugi animowany Spider-Man ma ocenę 8,4/10 na Filmweb.pl  oraz 8,8/10 na IMDB.com.

Według Box Office Mojo, w kinach “Spider Man: Poprzez multiwersum” zarobił 684 miliony dolarów na całym świecie.

Od dziś film możecie oglądać w serwisach Canal+, Player, Rakuten oraz iTunes.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

  1. Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Muszę wyrazić uznanie za Twój trud. Będę polecał to miejsce i regularnie tu zaglądał, by poczytać nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sensacyjne odkrycie w sprawie “Rust”: Raport wskazuje, że Alec Baldwin mógł pociągnąć za spust! Czy aktor kłamał?

Premiera “Fast X” na Canal+ i w innych serwisach