netflix rzymskie dziewczyny serial
Rzymskie dziewczyny (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Rzymskie dziewczyny – Netflix i serial o nastoletnich prostytutkach

Netflix zaprezentował pierwszą zajawkę nowego widowiska prosto z Włoch. Serial Rzymskie dziewczyny opowie historię inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami.

Rzymskie dziewczyny skupią się na grupie nastolatek pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli. Te odrzuciły normy społeczne, by odszukać własną tożsamość i stać się niezależnymi. Jak zapowiada Netflix – możecie spodziewać się wielu sekretów, zakazanej miłości i problemów rodzinnych.

Serial określono na stronie Netflixa nastoletnim dramatem, ale wbrew dosyć grzecznemu opisowi ma traktować o nieletnich prostytutkach. Deadline podawał w zeszłym roku, że ma to być historia o wchodzeniu w dorosłość, inspirowana skandalem Baby Squillo.

W aferę uwikłał się między innymi mąż Alessandry Mussolini, posłanki Parlamentu Europejskiego. Został oskarżony o korzystanie z usług nastoletnich prostytutek. To było ciosem dla kariery jego żony, która walczyła z prostytucją i pedofilią. Rzecz była o wie głębsza i jak się okazało, z usług młodych prostytutek korzystali politycy, biznesmeni, policjanci oraz duchowni. Mussolini walczyła o prawo do chemicznej kastracji pedofilii. Ponadto nieprzypadkowa jest zbieżność nazwisk. Kobieta jest wnuczką Benito Mussoliniego.

Nie jest to pierwsza produkcja Netflixa, która powstała we Włoszech. Wcześniej mogliście oglądać między innymi kryminał Suburra. Premiera Rzymskich dziewczyn odbędzie się 30 listopada. Sezon ma liczyć 8 odcinków.

Serial Rzymskie dziewczyny w serwisie Netflix

[interaction id=”5bae40a372e66510f97d4639″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

x-men mroczna phoenix dubbing x-men mroczna phoenix polski zwiastun x-men mroczna phoenix zwiastun

Smutno Ci? Pośmiej się z dubbingu X-Men: Mroczna Phoenix

daredevil 3. sezon wilson fiks matt murdock

Daredevil 3 – Wilson Fisk to najlepsze i najgorsze, co spotkało Murdocka