trauma netflix film zwiastun fractured thriller
Zwiastun filmu Trauma (Netflix)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK SEXYSEXY LOLLOL SMUTNESMUTNE

Trauma – Netflix zapowiada nowy thriller od twórcy Mechanika

Netflix pokaże wkrótce Traumę – niepokojący filmowy thriller psychologiczny od Brada Andersona, który wyreżyserował niezapomnianego Mechanika.

Trauma to filmowa opowieść, która rozpoczyna się o wypadku córki Monroe’ów. Ray i jego żona Joanne odwożą córkę na oddział intensywnej opieki do najbliższego szpitala. Obrażenia córki nie są wielkie, ale musi przejść dodatkowe badania. Jednak tomografia się przedłuża i zniecierpliwiony Ray dostrzega, iż jego żona i córka zniknęły. Od tego czasu rozpoczyna się szaleńcze poszukiwanie rodziny, której nie ma nawet na nagraniach z monitoringu.

Film zapowiada się interesująco, ale za scenariusz odpowiada Alan B. McElroy, który nie miał w ostatnich latach najlepszej ręki do skryptów i jest kojarzony przede wszystkim z horrorami pokroju Droga bez powrotu czy Halloween 4: Powrót Michaela Myersa.

W Raya wcielił się Sam Worthington (Avatar, Przełęcz ocalonych), a jego żonę Joanne zagrała Lily Rabe (American Horror Story). Premiera filmu Trauma odbędzie się na Netfliksie 11 października.

Film Trauma w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

netflix prezes reed hastings disney apple

Netflix nie zmieni strategii w walce z Disney Plus i Apple TV Plus

criminal wielka brytania niemcy francja hiszpania
6/10

Criminal: Wielka Brytania 1-3, Niemcy 1-3, Francja 1-3, Hiszpania 1-3 – recenzja serialu Netflixa