trauma netflix film zwiastun fractured thriller
Zwiastun filmu Trauma (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Trauma – Netflix zapowiada nowy thriller od twórcy Mechanika

Netflix pokaże wkrótce Traumę – niepokojący filmowy thriller psychologiczny od Brada Andersona, który wyreżyserował niezapomnianego Mechanika.

Trauma to filmowa opowieść, która rozpoczyna się o wypadku córki Monroe’ów. Ray i jego żona Joanne odwożą córkę na oddział intensywnej opieki do najbliższego szpitala. Obrażenia córki nie są wielkie, ale musi przejść dodatkowe badania. Jednak tomografia się przedłuża i zniecierpliwiony Ray dostrzega, iż jego żona i córka zniknęły. Od tego czasu rozpoczyna się szaleńcze poszukiwanie rodziny, której nie ma nawet na nagraniach z monitoringu.

Film zapowiada się interesująco, ale za scenariusz odpowiada Alan B. McElroy, który nie miał w ostatnich latach najlepszej ręki do skryptów i jest kojarzony przede wszystkim z horrorami pokroju Droga bez powrotu czy Halloween 4: Powrót Michaela Myersa.

W Raya wcielił się Sam Worthington (Avatar, Przełęcz ocalonych), a jego żonę Joanne zagrała Lily Rabe (American Horror Story). Premiera filmu Trauma odbędzie się na Netfliksie 11 października.

Film Trauma w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix prezes reed hastings disney apple

Netflix nie zmieni strategii w walce z Disney Plus i Apple TV Plus

criminal wielka brytania niemcy francja hiszpania
6/10

Criminal: Wielka Brytania 1-3, Niemcy 1-3, Francja 1-3, Hiszpania 1-3 – recenzja serialu Netflixa