Trauma – Netflix zapowiada nowy thriller od twórcy Mechanika

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 49 wyświetleń
1 min czytaniaNetflix pokaże wkrótce Traumę – niepokojący filmowy thriller psychologiczny od Brada Andersona, który wyreżyserował niezapomnianego Mechanika.

Trauma to filmowa opowieść, która rozpoczyna się o wypadku córki Monroe’ów. Ray i jego żona Joanne odwożą córkę na oddział intensywnej opieki do najbliższego szpitala. Obrażenia córki nie są wielkie, ale musi przejść dodatkowe badania. Jednak tomografia się przedłuża i zniecierpliwiony Ray dostrzega, iż jego żona i córka zniknęły. Od tego czasu rozpoczyna się szaleńcze poszukiwanie rodziny, której nie ma nawet na nagraniach z monitoringu.

Film zapowiada się interesująco, ale za scenariusz odpowiada Alan B. McElroy, który nie miał w ostatnich latach najlepszej ręki do skryptów i jest kojarzony przede wszystkim z horrorami pokroju Droga bez powrotu czy Halloween 4: Powrót Michaela Myersa.

W Raya wcielił się Sam Worthington (Avatar, Przełęcz ocalonych), a jego żonę Joanne zagrała Lily Rabe (American Horror Story). Premiera filmu Trauma odbędzie się na Netfliksie 11 października.

Film Trauma w serwisie Netflix >>

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x