spider-man: bez drogi do domu zwiastun
in

SUPER!SUPER!

“Spider-Man: Bez drogi do domu” z pierwszym zwiastunem. Jest Doktor Octopus!

Zwiastun filmu “Spider-Man: Bez drogi do domu”

Trzeci film o przygodach Spider-Mana zapowiada się na zwiastunie na widowisko o rozmachu dla tej serii dotąd niespotykanym.

“Spider-Man: Bez drogi do domu” zakończy pajęczą trylogię z pompą. W filmie pojawi się nie tylko Doktor Strange, ale wrócą również starzy znajomi, których mogliśmy oglądać w filmowych seriach wyreżyserowanych przez Sama Raimiego i Marca Webba. Na zwiastunie w pełnej okazałości zobaczyliśmy Doktora Octopusa, który zadebiutował w “Spider-Manie 2” z 2004 roku (produkcja jest dostępna w serwisie Chili). Tę rolę powtórzył Alfred Molina. Tym samym mamy do czynienia z kolejną produkcją Marvela, która zgłębi temat światów równoległych pełną gębą.

Widowisko dotknie też nieco przyziemniejszej sprawy, czyli podwójnej tożsamości Petera Parkera. Bohater, w którego od lat wciela się Tom Holland, musi zmierzyć się z tym, że w filmie “Spider-Man: Daleko od domu” (film obejrzycie w serwisie Chili), świat dowiedział się o tym, iż nastolatek jest superbohaterem, który walczył u boku Avengers w starciu z Thanosem. Pomoc znajdzie w magii Doktora Strange’a.

Na tę chwilę nie wiemy, czy w filmie na pewno zawitają poprzedni Spider-Mani, ale wiele wskazuje na to, że coś jest na rzeczy. Jednocześnie zwiastun jasno wskazuje to, że najnowsza produkcja o pajączku będzie żywo łączyła się z fabułą “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”.

Twórcy obiecują, że dzięki “Spider-Manowi: Bez drogi do domu” widzowie lepiej zrozumieją, dokąd zmierza filmowo-serialowe uniwersum Marvela. Najnowsza produkcja ma dać temu scenarzystom niemal nieograniczone możliwości kreowania świata, a właściwie światów.

“Spider-Man: Bez drogi do domu” ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the morning show sezon 2 zwiastun apple tv plus

“The Morning Show” wraca na Apple TV+ we wrześniu

ty you sezon 3 zwiastun netflix

“Ty” – seryjny morderca i oddany ojciec wraca na Netflix w październiku