Chilling Adventures of Sabrina straight to hell sezon 3 część 3 teledyzk muzyka netflix serial
Teledysk zapowiadający trzeci sezon serialu Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Chilling Adventures of Sabrina i Straight to Hell – pięknie satanistycznie rozśpiewany zwiastun trzeciego sezonu

Chilling Adventures of Sabrina wraca w wyjątkowo wychillowanym stylu. Zamiast typowego zwiastuna, tym razem dostaliśmy satanistyczny klip Straight to Hell rodem z MTV na kwasie, kiedy jeszcze MTV to była stacja muzyczna (czyli dawno temu). Zapowiada on trzeci sezon przygód Sabriny i jej przyjaciół na dobre, ale przede wszystkim na złe.

To już trzeci sezon Chilling Adventures of Sabrina, a serial zadebiutował zaledwie w październiku 2018 roku i w międzyczasie dostał nawet odcinek specjalny. Widowisko Netflixa podbiło serca widzów, którzy łakną mrocznych rytuałów, śmierci i wszelkiego innego szatańskiego ustrojstwa. Opis trzeciego sezonu jest tak usiany spoilerami dotyczącymi trzech poprzednich, że przytaczanie go byłoby niefrasobliwością. Najważniejsze jest to, że fani serialu wiedzą, co ich czeka, a nowi widzowie powinni przynajmniej rozważyć sprawdzenie produkcji, gdzie tytułowa bohaterka, w którą wciela się Kiernan Shipka, rozwodzi się nad swoim mrocznym przeznaczeniem. Wybór pomiędzy przynależeniem do świata ludzi a karierą czarownicy, będzie dla niej wyjątkowo ciężką zagwozdką i spowoduje mnóstwo życiowych komplikacji, koszmarów i innych przyjemnych dla oka rzeczy.

Lekko komediowy, nierzadko autoironiczny, ale i romantyczny oraz nieuciekający się od horrorowych elementów serial został dosyć przyzwoicie przyjęty przez krytyków, którzy pierwszy sezon ocenili na Rotten Tomatoes na 7,7/10, a drugi na 6,88/10. Na tę chwilę nie ma jeszcze ocen trzeciego sezonu, ale mam wiedzę, iż pierwsze odcinki trafiły już dziś do krytyków. Zwykli śmiertelnicy na tę chwilę oceniają serial na IMDB na 7,7/10, a na Filmwebie na 7,3/10.

Netflix zaprosi nas prosto do piekła już 24 stycznia 2020 roku, więc powoli szykujcie pentagramy i inne pieroństwa z piekła rodem.

Oglądaj serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

dragon ball najlepsze walki 10 najlepszych walk

10 najlepszych walk w Dragon Ball

ptaki nocy film zwiastun harley quinn margot robbie

Ptaki nocy zwiastują superbohaterski rok kobiet w kinach