Mortal Kombat Film HBO Max 2021 zwiastun
"Mortal Kombat" już w kwietniu na HBO Max i w kinach
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

“Mortal Kombat” już w kwietniu na HBO Max i w kinach. Film dostał pierwszy zwiastun i jest krwawo!

“Mortal Kombat” wraca i wygląda na to, że w całkiem niezłym stylu. Przed Wami pierwszy zwiastun filmu.

“Mortal Kombat” ponownie ma zamiar zaskarbić serca widzów. Pierwsza adaptacja gier z tej serii, okazała się widowiskiem całkiem udanym i wielu z nas z rozrzewnieniem odświeża produkcję z 1995 roku. Niestety druga była nieoglądalną kpiną, więc na lata zrezygnowano z kontynuowania opowieści o krwawym turnieju, podczas którego ważą się losy Ziemi.

Zanim wytwórnia Warner Bros. wróciła do tematu, dostaliśmy kilka animacji i seriali opowiadających o losach bohaterów znanych z “Mortal Kombat” – między innymi internetowy mogliśmy obejrzeć serial “Mortal Kombat: Legacy” czy “Mortal Kombat: Porwanie”, który utrzymał się w telewizji przez 22 odcinki.

⚡ PRZECZYTAJ: Brutala historia o internetowym mordercy, która zachwyciła użytkowników TikToka

Film w rękach debiutanta

Jednak “Mortal Kombat” to przede wszystkim kilkanaście gier, które od dekad jednych oburzają, a pozostałych rozkochują nieprzytomnie daleko idącym poziomem brutalności. I to podejście zdecydowanie reprezentuje sobą zwiastun nadchodzącego filmu. Jest mocny i krwawy, czyli dokładnie taki, jaki być powinien.

Plakat filmu "Mortal Kombat"
Plakat filmu “Mortal Kombat”

Jednak po 2-minutowej prezentacji ciężko stwierdzić czy będziemy mieli do czynienia z hitem, czy ze szmirą. Nieco niepokojący jest fakt, iż za film odpowiada Simon McQuoid, który debiutuje na stołku reżyserskim.

⚡ PRZECZYTAJ: Kolejny piracki serwis z filmami i serialami został zlikwidowany

Premiera w ten sam dzień w kinach i na HBO Max

Film zawita 16 kwietnia do kin oraz do serwisu HBO Max. W Polsce produkcja ma pojawić się wcześniej, bo już 8 kwietnia. Niestety większość kin w naszym kraju nie otworzyła się na widzów po złagodzeniu obostrzeń przez rząd, gdyż wielkie sieci narzekają, iż przez nieobliczalne decyzje decydentów, nie są w stanie ułożyć sensownego kalendarza premier. Tym samym do premiery może okazać się, że film spotka los “Wonder Woman 1984”.

Na szczęście, gdyby coś poszło nie tak z uwagi na pandemię koronawirusa, to produkcję będzie można obejrzeć w serwisie HBO Max. Pod warunkiem, że macie dostęp do usługi VPN. My polecamy NordVPN, za którego zapłacicie niespełna 3 euro miesięcznie i da Wam także dostęp do takich serwisów jak Disney Plus, Hulu, BBC iPlayer czy wszystkich wersji Netflixa. Ponadto również inne premiery kinowe wytwórni Warner Bros. będą pojawiały się w tym samym czasie w kinach, co na HBO Max. Do tej pory mogliśmy tam obejrzeć wspomnianą “Wonder Woman 1984”, a także “The Little Things” czy “Judas and the Black Messiah”. Przed nami między innymi “Tom & Jerry”, “Godzilla vs. Kong”, “Obecność 3: Na rozkaz diabła”, “The Suicide Squad” czy “Diuna” i wiele, wiele innych wysokobudżetowych widowisk.

🔴 Aktualizacja: premierę filmu przełożono na 23 kwietnia 2021 roku.

Oglądaj film “Mortal Kombat” w serwisie HBO Max ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

historias para no dormir serial amazon prime video

Serial “Historias Para No Dormir” wyląduje na Amazon Prime Video

Constantine serial HBO Max Hellblazer

“Constantine” na HBO Max. Bohater ma być młodszy, a serial mroczniejszy