behawiorysta serial player.pl Remigiusz Mróz
"Behawiorysta" jako serial na Player.pl
in

SUPER!SUPER!

“Behawiorysta” jako serial na Player.pl, czyli kolejna adaptacja powieści Remigiusza Mroza

W serwisie Player.pl będziecie mogli obejrzeć kolejną serialową adaptację serii książek Remigiusza Mroza. Tym razem padło na “Behawiorystę”, czyli historie z Gerardem Edlingiem w roli głównej. Będziecie oglądali?

“Behawiorysta” będzie kolejnym serialem opartym na podstawie prozy Remigiusza Mroza. Do tej pory w serwisie Player.pl mogliśmy śledzić cztery sezony serialu “Chyłka”, który opowiada o rzadko trzeźwej, ale niezwykle skutecznej prawniczce z jeszcze większym talentem do pakowania się w kłopoty. W przyszłości czeka na nas jeszcze kilka produkcji czerpiących z prozy Mroza. W różnych stacjach przygotowaniu są adaptacje książek z Damianem Wernerem, Sewerynem Zaorskim oraz Wiktorem Frostem.

“Czas na Behawiorystę! Drugą po Chyłce ekranizacją będzie serial na podstawie cyklu z Gerardem Edlingiem – i pojawi się jako produkcja Player Original na player.pl szybciej, niż można by przypuszczać. 😏

W roli głównej znany, ceniony i lubiany… no właśnie, kto?
Więcej szczegółów niebawem – ale mogę z ręką na sercu powiedzieć, że obsada jest wprost wymarzona, a ekipa produkcyjna składa się z osób, co do których mam pełne zaufanie. Szykuje się naprawdę mocna produkcja. 😉” – Poinformował na Facebooku Remigiusz Mróz.

Serialowy “Behawiorysta” skupi się na Geraldzie Edlingu, byłym prokuratorze i specjaliście w dziedzinie, no właśnie, jak sam tytuł mówi – behawiorystyki, czyli – w tym przypadku – interpretowaniu zachowań ludzkich. Mężczyzna ma pomóc w powstrzymaniu osoby przetrzymującej grupkę przedszkolaków jako zakładników. Całe wydarzenie jest nadawane na żywo w internecie.

Remigiusz Mróz ogłosił na Facebooku adaptację “Behawiorysty”

Do tej pory ukazały się dwie powieści z Geraldem Edlingiem – “Behawiorysta” oraz “Iluzjonista”. Fragmentu pierwszej książki możecie posłuchać poniżej. Na tę chwilę nie znamy wielu szczegółów dotyczących serialu. Na ogłoszenia w sprawie obsady i ekipy producenckiej jeszcze musimy poczekać. Nie znamy także przybliżonej daty premiery widowiska.

Fragment audiobooka “Behawiorysta”

Będziecie oglądali “Behawiorystę” na Player.pl? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tym, aby masowo adaptować powieści tego pisarza.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

  1. Uwielbiam tą książkę i mega się cieszę, że na jej podstawie będzie serial. Chciałabym obejrzeć już teraz ale do stycznia przyjdzie mi poczekać. Mam nadzieję, że tak jak książka będzie pełen napięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Kina Pacific i ArcLight zamknięte

Pandemia powoli odpuszcza kinom, ale dotychczasowe straty są ciężkie do odrobienia

przyjaciele gdzie oglądać w 2021 roku hbo go

Premiera dnia: “Przyjaciele” na HBO GO